نفرات برتر چهارمین دوره مسابقات ملی دانش آموزی "دانش مغز " معرفی شدند

تاریخ : 1397/01/27

تعداد بازدید : 979

5 امتیاز از 2 رای

نفرات برتر مرحله نهایی چهارمین دوره مسابقات ملی دانش آموزی "دانش مغز" (BRAIN BEE) انتخاب و معرفی شدند.

نفر اول این مسابقات تابستان امسال برای شرکت در رقابت های جهانی دانش آموزی "دانش مغز " به برلین آلمان اعزام می شود.

 

در مرحله نهایی مسابقات ملی دانش آموزی "دانش مغز " سی دانش آموز برگزیده از سراسر کشور روز بیست و سوم فروردین ماه جاری در چهار بخش کتبی، شفاهی، عملی و تشخیص بیماری  در دانشگاه علوم پزشکی تهران با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

این مسابقات با حمایت ستاد توسعه  علوم و فن آوری های شناختی از سوی انجمن علوم اعصاب ایران و با همکاری آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

 

مراسم اختتامیه این مسابقات همراه با اعلام نتایج و اهدای مدال­های طلا و نقره و برنز به شرکت کنندگان با حضور مسئولین انجمن علوم اعصاب، ستاد توسعه علوم شناختی، دانشگاه علوم پزشکی ایران و آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار شد.

 

در این مسابقات خانم "مهسا آرمان " دانش آموز دبیرستان فرزانگان یک مشهد با کسب 66% مجموع نمرات آزمون به عنوان نفر اول این دوره از مسابقات برگزیده و برای شرکت در مرحله جهانی به برلین آلمان اعزام خواهد شد.

 

در مرحله پایانی این مسابقات همچنین  "کمند صوفی آبادی از مدارس فرزانگان یک تهران، "بهار جمالدار"، از فرزانگان رشت، "هلیا محمدقاسمی" ، فرزانگان دو تهران، "نگار کاظمی" از فرزانگان یک شیراز نیز موفق به کسب مدال طلا شدند.

نظر شما