ششمین فراخوان حمایت از دانشجویان دوره دکتری و اساتید دانشگاه ها برای ارائه مقاله در کنگره های بین المللی

تاریخ : 1397/02/25

تعداد بازدید : 926

5 امتیاز از 3 رای

ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی برای ارتقاء سطح علمی آموزشی-پژوهشی دانشجوبان دوره دکتری و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در ششمین فراخوان حمایتی خود اعلام کرد: از دانشجویان دوره دکتری و اساتید دانشگاه ها برای ارایه مقاله در کنگره های بین المللی منتخب این ستاد ،کمک مالی پرداخت می کند.

ستاد علوم شناختی سالانه در دو مقطع زمانی به متقاضیان کمک هزینه شرکت در کنگره‌های علوم و فن آوری های شناختی در خارج از کشور اعطا می‌کند.

 

متقاضیان بر اساس این فراخوان از تاریخ بیست و پنجم ماه جاری که به  مدت یک ماه ادامه دارد ،  می­توانند چکیده مقاله خود در این فراخوان را ثبت کرده و از فرصت فراهم شده در این زمینه استفاده کنند.

 

اسامی افراد پذیرفته شده بر اساس نظر شورای مشترک آموزش و پژوهش از طریق کارتابل افراد اعلام می‌شود. متقاضیان می­بایست در صورت انتخاب شدن برای شرکت در کنگره های منتخب ستاد، مدارک زیر شامل گواهی شرکت در کنگره و ارائه مقاله، گزارش شرکت در کنگره، بلیط رفت و برگشت، مهر ورود و خروج گذرنامه و چکیده مقاله چاپ شده در کنگره را برای برخورداری از حمایت ها به ستاد ارسال نمایند.


علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و آیین نامه شرایط این حمایت به لینک های زیر مراجعه کنند.

 

حمایت از اعطای جایزه سفر دانشجویان دکتری برای ارائه مقاله در کنگره های منتخب علوم و فناوری های شناختی

 

حمایت از اعطای کمک هزینه سفر اساتید دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور برای شرکت و ارائه مقاله در کنگره های معتبر علوم شناختی

نظر شما