دومین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز با هدف ترویج علوم شناختی در تهران برگزار می شود

تاریخ : 1397/04/26

تعداد بازدید : 487

5 امتیاز از 4 رای

دومین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز با هدف ترویج علوم شناختی در حوزه نقشه برداری مغز ، توسط آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز اواسط مهرماه امسال در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

ارائه آخرین دستاوردها در حوزه نقشه برداری مغز و به روز رسانی دانش و اطلاعات پژوهشگران و برقراری تعامل میان محققان از دیگر اهداف این رویداد علمی است  که نخستین دوره آن سال گذشته برگزار شد. 

 

همزمان با برگزاری این رویداد علمی و تخصصی ، جشنواره ای با عنوان "پژوهش و فن آوری نقشه برداری مغز" برگزار می شود و مراکز دانش‌بنیان‌ توانمندی های خود در حوزه نقشه برداری مغز را در معرض نمایش قرار می دهند.

 

به گفته یکی از مسوولان آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، معرفی و حمایت از فن آوری برتر درحوزه نقشه برداری مغز از دیگر برنامه های این جشنواره است و جوایزی نیز به برندگان دومین مسابقه iBCIC  و دومین مسابقه fMRI اهدا می شود. 

 

دومین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ۱۸ و ۱۹ مهر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 

آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز در راستای پاسخگویی به بخشی از نیازهای پژوهشی وفن آوری کشور در زمینه ایجاد زیر ساخت تصویربرداری و تحریک مغزی لازم برای تحقیقات شناختی، ارائه خدمات دانش بنیان و روز آمد در حوزه علوم و فن آوری های شناختی با بهره گیری از امکانات و نیروهای متخصص ایجاد شده است.

 

filereader.php?p1=main_98f13708210194c47

نظر شما