هفتمین مدرسه تابستانه دانش آموزی مغز و شناخت با حمایت ستاد علوم شناختی درتهران برگزارمی شود

تاریخ : 1397/06/05

تعداد بازدید : 609

5 امتیاز از 3 رای

با هدف ترویج و ارتقای دانش علوم شناختی در مراکز آموزشی و افزایش اطلاعات و آگاهی دانش آموزان پسر مقاطع دبیرستان نسبت به حوزه های علوم اعصاب شناختی ، هفتمین مدرسه تابستانه دانش آموزی مغز و شناخت در تهران برگزار می شود.

این دوره آموزشی  با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی ، از سوی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و با همکاری انجمن علوم اعصاب ایران و کلینیک مغز و شناخت برای دانش اموزان پسر مقاطع اول و دوم متوسطه دایر می گردد.

 

در هفتمین مدرسه تابستانه دانش آموزی مغز و شناخت ، موضوعاتی مختلف حوزه علوم اعصاب شناختی از جمله بافت شناسی دستگاه عصبی، آناتومی دستگاه عصبی، شیوه های پژوهش درعلوم اعصاب، فیزیولوژی، الکتروفیزیولوژی، نقشه برداری مغز، هوش مصنوعی، حس و ادراک، حافظه و یادگیری، راهکارهای ارتقای عملکردهای شناختی، جنبه های شناختی بیماری های روانپزشکی و نورولوژی، بازی های شناختی، پایه های عصبی آگاهی، تیم سازی با رویکرد نوروساینس ، توسط اساتید علوم اعصاب و شناختی  تدریس می شود. 

 

شرکت کنندگان در این مدرسه آموزشی که از هفدهم الی بیست و دوم شهریور ماه امسال ادامه دارد ، با  انجام فعالیت های  گروهی و علمی همچنین موفق به دریافت گواهی معتبر از آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز می شوند.

 

filereader.php?p1=main_c16a5320fa475530d

نظر شما