مدرسه تابستانه دانشجویی مغز و شناخت ویژه دبیران و اعضای شورای مرکزی انجمن های علمی- دانشجویی با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی در تهران

تاریخ : 1397/06/10

تعداد بازدید : 557

5 امتیاز از 2 رای

پنجمین مدرسه تابستانه دانشجویی مغز و شناخت، ویژه دبیران و اعضای شورای مرکزی انجمن های علمی- دانشجویی با همکاری مشترک آزمایشگاه ملی نقشه برداری از مغز و انجمن علوم اعصاب ایران و با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در تهران برگزار می شود.

در این دوره مباحثی همچون علوم شناختی در ایران و جهان، پژوهش و اولویت های پژوهشی علوم شناختی،نقشه برداری از مغز، اصول آموزش و ترویج علوم شناختی، خلاقیت و کار آفرینی در این حوزه، توانبخشی شناختی، هوش مصنوعی، تیم  سازی و برنامه ریزی در انجمن های علمی، فلسفه ذهن به دانشجویان ارائه خواهد شد.

 

برگزاری دوره های آموزشی دانشجویی در حوزه های علوم شناختی براساس یادداشت تفاهم  میان  ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت خانه های بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری ها در خصوص حمایت از تشکیل و فعالیت انجمن های علمی- دانشجویی بین رشته ای مغز و شناخت، صورت می گیرد.

 

پنجمین مدرسه تابستانه دانشجویی مغز و شناخت به مدت شش روز  از دهم شهریور ماه جاری آغاز می شود. 

 

لازم به ذکر است نخستین مجمع عمومی اتحادیه انجمن ها ی  علمی – دانشجویی  روز سیزدهم شهریور همزمان با برگزاری پنجمین مدرسه تابستانه دانشجویی نیز تشکیل خواهد شد.

 

filereader.php?p1=main_849777ef17449dc49

نظر شما