حضور ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در جشنواره جوان خوارزمی

تاریخ : 1396/06/13

تعداد بازدید : 771

4.8 امتیاز از 4 رای

ستاد توسعه علوم وفناوریهای شناختی در جشنواره جوان خوارزمی جهت معرفی علوم و فناوریهای شناختی از تاریخ 12 تا 15 شهریور 96 حضور فعال دارد.

در این جشنواره نشریات، کتاب ها و فناوری های حمایت شده توسط ستاد توسعه علوم وفناوری های شناختی برای دانشجویان شرکت کننده ارایه می شود.

هدف از حضور ستاد علوم شناختی در این جشنواره، آشنایی دانشجویان با علوم و فناوری های شناختی و راهنمایی علاقه مندان به تحصیل و تحقیق در حوزه مغز و شناخت است.

ستاد علوم شناختی در غرفه یی در این جشنواره ، نشریات وکتاب هایی که با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی به چاپ رسیده است برای علاقه مندان به نمایش گذاشته است و به سوالات دانشجویان درباره علوم و فناوریهای شناختی و حمایت های ستاد از آموزش و پژوهش در زمینه این دانش نوین پاسخ می دهد.

جشنوراه خوارزمی نام یک جشنواره علمی در ایران است که توسط سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار می‌شود.
امسال نوزدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی برگزار می شود و متولی برگزاری بخش دانش آموزی آن، مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان وزرات آموزش و پرورش است که با همکاری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود.

در این جشنوراه، شرکت کنندگان در رشته های ریاضی، فیزیک و نجوم، شیمی، برق و الکترونیک، رایانه و ... به رقابت با یکدیگر می پردازند. نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، واقع در لویزان خیابان شهید شعبانلو برگزار می شود.
نظر شما