بررسی ابعاد آموزش و پرورش شناختی در نشست مدیران مناطق آموزش و پرورش

تاریخ : 1396/08/02

تعداد بازدید : 841

0 امتیاز از 0 رای

در نشست جمعی از مدیران مناطق آموزش و پرورش در حاشیه برگزاری برنامه متمرکز بزرگداشت هفته پیوند در اردوگاه شهید منتظری شهریار ، ابعاد آموزش و پرورش شناختی بررسی شد.

دراین نشست که در محل غرفه ستاد باحضور دو تن از مدیران کل ومدیران مناطق آموزش و پرورش با موضوع آموزش و پرورش شناختی برگزار شد، بر استفاده از دستاوردهای علوم شناختی در نظام آموزشی تاکید شد.

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی نیز که از گسترش علوم شناختی در نظام آموزشی مدارس و دانشگاه های کشور حمایت می کند، با برپایی غرفه در کنار این نشست، کتاب های علوم شناختی را در معرض دید بازدید کنندگان قرار داد.
این اقدام به دلیل اهمیت معرفی اصول و مبانی علوم شناختی و فعالیت های ستاد علوم شناختی به اولیا و مدیران مدارس و به منظور آشنایی آنان با کارکردهای علوم شناختی انجام شد.

دراین برنامه، دکتر عباسپور مدیرکل انجمن اولیا و مربیان کشور، دکتر فولادوند مدیرکل سازمان آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران به همراه معاونان و مدیران مناطق آموزش و پرورش و مدیران مدارس و اعضای انجمن اولیا و مربیان مدارس شهرستانهای استان تهران از غرفه ستاد بازدید نموده و با فعالیتها و محصولات حمایت شده توسط ستاد آشنا شدند.

filereader.php?p1=main_6714a438bd846715a

filereader.php?p1=main_b14c2f7f5a9e92020

نظر شما