پنجمین فراخوان فرصت های مطالعاتی دانشجویی از 15 آبان ماه 96 آغاز می شود

تاریخ : 1396/08/14

تعداد بازدید : 1804

3.5 امتیاز از 2 رای

پنجمین فراخوان فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دکتری تخصصی و دستیار رزیدنتی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی از 15آبان ماه 96 آغاز می شود.

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد در پنجمین فراخوان خود، تعداد محدودی فرصت مطالعاتی شش ماهه به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیار رزیدنتی اعطاء نماید.
این حمایت شامل دانشجویانی خواهد شد که پروپوزال آنها در حوزه های مرتبط با اولویتهای آموزشی و پژوهشی علوم و فناوری های شناختی باشد.

برای دریافت این فرصت پس از مطالعه آیین نامه فرصت های مطالعاتی دانشجویان، با مراجعه به کارتابل شخصی خود در روی سایت ستاد علوم شناختی و انتخاب فرصت مطالعاتی دانشجویان، از تاریخ 15 آبان 96 فرم طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی مورد نظر را تکمیل نموده و حداکثر تا تاریخ 15 آذر 96 در روی کارتابل شخصی خود به همراه دیگر مدارک بارگذاری نمایید.

یاد آور می شود که ثبت نام فقط از طریق کارتابل شخصی و فقط در بازه زمانی یاد شده صورت می گیرد و تمدید نخواهد شد.
مدارک لازم جهت ثبت نام مرحله اول عبارتند از:

- فرم تکمیل شده درخواست،
- رزومه علمی استاد راهنما،
- تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی،
- تصویر آخرین مدرک تحصیلی،
- گواهی اشتغال به تحصیل،
- توصیه نامه استاد راهنمای اول و دوم دوره دکتری یا دستیاری پزشکی،
- توصیه نامه مدیر گروه محل تحصیل
- حکم تصویب موضوع پایان نامه دانشجو (مبنی بر حضور استاد راهنما یا مشاور خارجی در تیم راهنمایی)

و مدرک زبان آیلتس با نمره بالاتر از 6/5، تافل با نمره بالاتر از 80، تولیمو بالاتر از 575، و آزمون های مربوط به وزارت بهداشت و علوم (MSRT یا MCHE و...) با نمره بالاتر از 75

در فرم مربوطه می بایست برنامه کاری دانشجو در دانشگاه مقصد به مدت شش ماه ارائه شده و لزوم حضور دانشجو در کشور مقصد و دانشگاه خارجی بیان شود.

حداکثر سن متقاضیان استفاده از این فرصت نباید بیش از 35 سال(34 سال و 11 ماه و 30 روز تمام) باشد.

این فرصت مطالعاتی، هزینه‌های سفر و اقامت دانشجویان را مطابق با آیین نامه وزارتین برای اعطای بورسیه تحصیلی کوتاه مدت و بلند مدت، به منظور تکمیل طرح تحقیقاتی خود در یکی از مراکز تحقیقاتی برتر جهان تأمین خواهد کرد.
در صورت تایید طرح مقدماتی ارائه شده درکمیته مشترک، ستاد، فرصتی چند ماهه در اختیار دانشجویان جهت ارائه مدارک تکمیلی مرحله دوم طبق آیین نامه قرار خواهد داد.

علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت ستاد و مطالعه آیین نامه اعطای فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری تخصصی و رزیدنتی اطلاعات لازم را کسب نمایند.

در صورت نیاز می توانید با آدرس پست الکترونیکی Education@cogc.ir تماس حاصل نمایند.


نظر شما