برگزاری هشتمین همایش سراسری روانپزشکی کودک و نوجوان در تهران باحمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی

تاریخ : 1396/09/07

تعداد بازدید : 669

2 امتیاز از 1 رای

هشتمین همایش سراسری روانپزشکی کودک و نوجوان با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و با هدف انتقال اطلاعات و داده های علمی متخصصان و بررسی اختلالات عصبی وتکاملی ،روز سه شنبه ( هفتم آذرماه ) با حضور جمعی از دست اندرکاران و صاحبنظران دانش بیماری های روانپزشکی در بیمارستان امام خمینی (ره) تهران گشایش یافت .

این همایش با تاکید بر بررسی اختلالات عصبی و تکاملی درکودک و نوجوان برپا شده و در طول سه روز تشکیل آن ، متخصصان علم روانپزشکی با تبادل اطلاعات و دستاوردها ، اختلالات عصبی در کودک و نوجوان مورد بررسی و مشورت قرار می دهند.
در این همایش متخصصان گفتار درمانی، زبان شناسی، نورولوژی و فوق تخصص های روانپزشکی کودک و نوجوان درباره دستآوردهای تحقیقاتی و نیز پیشرفت ها در زمینه علم روانپزشکی کودک و نوجوان و سیاست های غربالگری در اختلالات عصبی و تکاملی به بحث وتبادل نظر می پردازنند.

سومین روز از برپایی این همایش به بررسی اختلالات بیماری" اوتیسم" اختصاص یافته و متخصصان علم روانپزشکی کودک و نوجوان با ارایه سخنرانی هایی، تجربیات و دانسته های علمی خود در امر درمان و پیشگیری از این بیماری و نیز اختلالات عصبی را در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهند داد.

در خلال برپایی این همایش سه روزه ، همچنین چندین شرکت دارویی، آخرین داروهای تولیدی و مورد نیاز درمان و پیشگیری از بیماری های اختلالات عصبی درکودک و نوجوان را در غرفه هایی در معرض نمایش قرار داده اند.


نظر شما