چهارمین دوره آزمون ملی "دانش مغز" آذر ماه برگزار می شود

تاریخ : 1396/09/07

تعداد بازدید : 742

0 امتیاز از 0 رای

چهارمین دوره آزمون ملی دانش آموزی حوزه علوم اعصاب با عنوان "دانش مغز" برای چهارمین بار به صورت سراسری در تهران و مراکز استانها، توسط انجمن علوم اعصاب ایران و با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و سازمان سنجش دانش آموزی، 23 آذر ماه امسال برگزار خواهد شد.

دکتر "علی شهبازی" عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و مسوول مسابقات ملی دانش مغز در گفت و گویی در این باره اعلام کرد، مهلت ثبت نام در این آزمون تا 10 آذر ماه تمدید شده است و تمامی دانش آموزان 13 تا 18 ساله (رشته های مختلف) می توانند جهت ثبت نام به وب سایت مسابقات www.irbrainbee.ir مراجعه نمایند.

در مرحله اول این آزمون تعداد 30 نفر از دانش آموزان با توجه به نمره اکتسابی، انتخاب و در اسفند ماه امسال تحت آموزش کوتاه مدت فشرده قرارخواهند گرفت و برای آزمون مرحله دوم در فروردین ماه 1397 آماده خواهند شد. نفر برتر مرحله دوم به عنوان نماینده ایران در بیستمین دوره مسابقات جهانی، تابستان سال آینده به برلین اعزام خواهد شد. نمایندگان ایران در سه دوره گذشته مسابقات جهانی شرکت کرده و عناوین چهارمی و پنجمی را در دو دوره گذشته کسب کرده اند.

لازم به ذکر است که شرایط شرکت در مسابقه و منابع آزمون در وب سایت یاد شده آمده است.

نظر شما