با هدف ترویج علوم شناختی/ سمپوزیوم "اهمیت رادیولوژی در نقشه برداری مغز" در تهران برگزار می شود

تاریخ : 1396/10/21

تعداد بازدید : 779

5 امتیاز از 1 رای

به منظور توسعه و گسترش علوم شناختی در حوزه نقشه برداری مغز و تبادل اطلاعات میان محققان این حوزه ، سمپوزیومی تحت عنوان "اهمیت رادیولوژی در نقشه برداری مغز" توسط آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز بهمن ماه امسال در تهران برگزار می شود.

آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز نخستین سمپوزیوم "اهمیت رادیولوژی در نقشه برداری مغز" را با همکاری انجمن رادیولوژی ایران، برای رادیولوژیست ها برگزار می‌کند.

ترویج علوم شناختی در حوزه نقشه برداری مغز در میان رادیولوژیست ها و همچنین به روزرسانی و تبادل دانش و اطلاعات پژوهشگران، اعضای هیات علمی، دانشجویان و فن آوران مرتبط با این حوزه از جمله اهداف برگزاری این سمپوزیوم است.
درجریان برگزاری این سمپوزیوم ، اساتید برجسته حوزه تصویربرداری ، اهمیت رادیولوژی و نقشه برداری مغز و اهمیت ارتباط این دو حوزه را برای شرکت کنندگان تشریح خواهند کرد.

این سمپوزیوم امتیاز بازآموزی برای شرکت کنندگان دارد و تمامی متخصصان رادیولوژیست، رزیدنت های رادیولوژی و سایر گروه های مرتبط می توانند در این سمپوزیوم ثبت نام کنند.

سمپوزیوم "اهمیت رادیولوژی در نقشه برداری مغز" 28 بهمن ماه امسال در محل آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز در تهران برگزار می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت این آزمایشگاه به آدرس http://nbml.ir مراجعه کنند.

filereader.php?p1=main_37693cfc748049e45
نظر شما