ساختار ثبت و ارایه طرح های پژوهشی ستاد علوم شناختی استانداردسازی شد

تاریخ : 1397/03/22

تعداد بازدید : 650

5 امتیاز از 2 رای

ستاد توسعه علوم و فن آوری¬های شناختی به منظور تسهیل در امر ارایه طرح های پژوهشی توسط محققان، ساختار ثبت طرح های پیشنهادی را براساس تجربه های فراخوان طرح های پژوهشی ستاد و الگوهای معتبر بین¬المللی، استاندارسازی و به روز رسانی کرده است.

این ساختاربگونه­ای طراحی و تنظیم شده است که پژوهشگر بتواند طرح پیشنهادی خود را به اختصار ولی به طور کامل و با دقت زیاد که قابل ارزیابی کمی و دقیق باشد، ارایه نماید.

 

ساختارجدید ثبت طرح پژوهشی پیشنهادی علاوه بر ارتقای کیفیت داوری، ارایه پیشنهاد طرح برای پژوهشگر را نیز آسان می­کند و زمینه برای بازبینی، مطالعه و بررسی دقیق طرح در کمیته داروی را سرعت می بخشد.

 

به منظور آموزش نحوه­ تکمیل و تنظیم فرم پیشنهاد طرح­های پژوهشی، یک مجموعه پنج جلسه ای درقالب ویدئو کلیپ های راهنمای تنظیم آن با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری­های شناختی توسط دکتر "مهدی میرباقری " استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه نورس وسترن آمریکا تهیه و آماده شده­است.

 

دکتر حسین عزیزی کارشناس ارشد بخش پژوهش ستاد می گوید: موفقیت یک طرح پژوهشی علاوه بر محتوای آن بستگی به ارایه مناسب طرح جهت داوری دقیق دارد.

 

وی گفت: شیوه تنظیم و ارایه مناسب طرح  پژوهشی در قالب جدید اقبال پذیرش طرح در کمیته داوری را افزایش می دهد.

 

علاقه مندان برای مشاهده این مجموعه ویدئو کلیپ و کسب اطلاعات لازم می توانند به کانال آپارات ستاد به آدرس  https://www.aparat.com مراجعه کنند.

نظر شما