ششمین فراخوان ستاد علوم شناختی برای اعطای فرصت های مطالعاتی به دانشجویان دوره های دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی

تاریخ : 1397/03/08

تعداد بازدید : 1465

5 امتیاز از 6 رای

ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی به منظور ارتقای دانش علوم شناختی و ترغیب محققان و متخصصان برای فعالیت در حوزه های علوم شناختی با حمایت معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری در نظر دارد در ششمین فراخوان خود، تعداد محدودی فرصت مطالعاتی شش ماهه به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی اعطا کند.

ششمین فراخوان فرصت های مطالعاتی دانشجویان دکتری و دستیاران پزشکی از بیستم خرداد ماه جاری آغاز می شود و علاقه مندان می توانند برای بهره مندی از این فرصت مطالعاتی با مطالعه آیین نامه فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان و با مراجعه به کارتابل شخصی خود در سایت ستاد علوم شناختی و انتخاب فرصت مطالعاتی ، فرم طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی را تکمیل و آن را حداکثر تا بیستم تیر ماه 97 به همراه سایر مدارک بارگذاری کنند.

 

ثبت نام در ششمین فراخوان فرصت های مطالعاتی دانشجویان تنها از طریق کارتابل شخصی و فقط در بازه زمانی یک ماهه  (بیستم خرداد تا بیستم  تیرماه  ) صورت می‌گیرد و تمدید نخواهد شد.

 

علاقه مندان برای ثبت نامه درمرحله نخست این فراخوان می بایست  مدارکی شامل فرم تکمیل شده درخواست، رزومه علمی استاد راهنما، تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، گواهی اشتغال به تحصیل، توصیه نامه استاد راهنمای اول و دوم دوره دکتری یا دستیاری پزشکی، توصیه نامه مدیر گروه محل تحصیل،حکم تصویب موضوع پایان نامه دانشجو (مبنی بر حضور استاد راهنما یا مشاور خارجی در تیم راهنمایی) و مدرک زبان معتبرشامل آیلتس با نمره بالاتر از 5/6، تافل با نمره بالاتر از 80، مدارک مورد تایید وزارت خانه های مربوطه (مانند: MSRT، MHLE و ...) با نمره بالاتر از 75  را ارایه دهند.

 

لازم به ذکر است در فرم مربوطه می­بایست برنامه کاری(گانت چارت) دانشجو در دانشگاه مقصد به مدت 6 ماه ارائه شده و لزوم حضور دانشجو در کشور مقصد (دانشگاه خارجی) بیان شود. حداکثر سن متقاضیان استفاده از این فرصت نباید بیش از 35 سال (34 سال و 11 ماه و 30 روز تمام) باشد.

 

این فرصت مطالعاتی، هزینه‌های سفر و اقامت دانشجویان را مطابق با آیین نامه ها برای اعطای بورسیه تحصیلی کوتاه مدت و بلند مدت، به منظور تکمیل طرح تحقیقاتی خود در یکی از مراکز تحقیقاتی برتر جهان تأمین خواهد کرد.

 

در صورت تایید طرح مقدماتی ارائه شده درکمیته مشترک، ستاد فرصتی چند ماهه در اختیار دانشجویان جهت ارائه مدارک تکمیلی مرحله دوم بر طبق آیین نامه قرار خواهد داد.

 

دانشجویانی از این فرصت مطالعاتی بهره مند خواهند شد که طرح مصوب آنها (پروپوزال ) درحوزه‌های مرتبط با اولویت های آموزشی و پژوهشی علوم و فن آوری های شناختی ستاد  باشد.

 

filereader.php?p1=main_44a50f07b4bdc5774

 

علاقه مندان با مراجعه به  سایت ستاد و مطالعه آیین نامه اعطای فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری تخصصی و رزیدنتی می توانند اطلاعات لازم را کسب کنند و درصورت نیاز به آگاهی بیشتر،  با آدرس پست الکترونیکی Education@cogc.ir تماس حاصل نمایند.

نظر شما