چهارمین مدرسه دانشجویی تابستانه علوم اعصاب شناختی با حمایت ستاد علوم شناختی اواخر مرداد امسال در تهران برگزار می شود

تاریخ : 1397/05/15

تعداد بازدید : 639

5 امتیاز از 3 رای

چهارمین مدرسه دانشجویی تابستانه علوم اعصاب شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در اواخر مردادماه جاری در تهران برگزار می شود.

هدف از برگزاری این مدرسه تابستانی آشنایی دانشجویان با فن آوری های نوین شناختی، تقویت کارگروهی و تفکر بین رشته ای با تاکید بر اجرای پروژه های علمی است.

 

در برگزاری این دوره آموزشی شش روزه که از بیستم مردادماه جاری آغاز می شود ، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، انجمن علوم اعصاب ایران و دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز مشارکت دارند.

 

مسوولان برگزاری چهارمین مدرسه تابستانه دانشجویی  اعلام کردند: در این دوره آموزشی ، برگزاری کلاس‌های تخصصی با موضوعات مختلف علوم اعصاب شناختی از قبیل تشریح عملی مغز انسان، حس و ادراک، نوروساینس ،خواب و بیداری، فلسفه ذهن، حافظه و یادگیری، تفکر و زبان، تصمیم گیری‌ و کارکرد اجرایی، مدل سازی شناختی، آگاهی و توجه، شناخت اجتماعی، بیماری های عصبی، توانبخشی شناختی، نقشه برداری مغز، پژوهش در علوم اعصاب و کار تیمی با رویکرد علوم اعصاب پیش بینی شده است.

 

به گفته این مسوولان ، کلاس های این مدرسه تابستانه ویژه دانشجویان علوم پزشکی، علوم پایه، روانشناسی و فنی و مهندسی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای است و متقاضیان و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به  سایت آزمایشگاه ملی مغز WWW.nbml.ir  مراجعه کنند.  

نظر شما