با حمایت ستاد علوم شناختی / ششمین مدرسه تابستانه دانش آموزی مغز و شناخت در تهران برگزار می شود

تاریخ : 1397/05/23

تعداد بازدید : 770

5 امتیاز از 4 رای

به منظور افزایش سطح دانش و آگاهی های دانش آموزان مقاطع دبیرستان نسبت به موضوعات مختلف علوم اعصاب شناختی ، ششمین مدرسه تابستانه دانش آموزی مغز و شناخت در تهران برگزار می شود.

این دوره آموزشی  از سوی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز ، با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و با همکاری انجمن علوم اعصاب ایران و کلینیک مغز و شناخت  برای دانش اموزان دختر مقاطع متوسطه برگزار می گردد.

 

در مدرسه تابستانه دانش آموزی مغز و شناخت ، موضوعات مختلف حوزه علوم اعصاب شناختی از جمله بافت شناسی دستگاه عصبی، آناتومی دستگاه عصبی، شیوه های پژوهش در علوم اعصاب، فیزیولوژی، الکتروفیزیولوژی، نقشه برداری مغز، هوش مصنوعی، حس و ادراک، حافظه و یادگیری، راهکارهای ارتقای عملکردهای شناختی، جنبه های شناختی بیماری های روانپزشکی و نورولوژی، بازی های شناختی، پایه های عصبی آگاهی، تیم سازی با رویکرد نوروساینس ، توسط اساتید مجرب علوم اعصاب و شناختی  تدریس و تشریح می شود.

 

شرکت کنندگان در این مدرسه آموزشی که از اول تا ششم شهریور ماه امسال ادامه دارد ، با  انجام فعالیت های  گروهی و علمی همچنین موفق به دریافت گواهی معتبر از آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز می شوند و برای سنجش کیفیت اثربخشی مدرسه تابستانه علوم اعصاب شناختی ارزشیابی هایی نیز به صورت عملی از دانش آموزان به عمل می آید.

 

filereader.php?p1=main_1ff1de774005f8da1

نظر شما