مشاور عالی معاون علمی رییس جمهوری در امور توسعه علوم شناختی : ساخت فیلم مستند"مغز من " گامی موثر برای افزایش آگاهی ها نسبت به ساختار و عملکرد مغز است

تاریخ : 1397/10/18

تعداد بازدید : 576

5 امتیاز از 3 رای

دکتر "سید کمال خرازی" مشاور عالی معاون علمی و فن آوری رییس جمهوری در امور توسعه علوم شناختی ، ساخت فیلم مستند "مغز من " را گامی موثر برای افزایش اطلاعات عمومی مردم نسبت به ساختار و عملکرد مغز با هدف ارتقای بهداشت و سلامت مغز در سطح جامعه دانست .

دکتر خرازی در دیدار تهیه کننده و کارگردان این فیلم مستند در محل ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی ، با اشاره به حمایت های این ستاد درامر ترویج دانش علوم شناختی، خواستار تسریع در تولید این اثر در حوزه علوم شناختی شد.

 

"بهرام رادان " تهیه کننده این فیلم و بازیگر سینما ، به همراه "سیاوش صفاریان پور " کارگردان آن به منظور مشورت و رایزنی در امر ساخت فیلم مستند "مغز من " با مشاور عالی معاون علمی رییس جمهوری در امورتوسعه علوم شناختی در محل ستاد توسعه علم شناختی دیدار و گفت و گو کردند.

 

داستان این فیلم مستند 90 دقیقه ای کنجکاوى این بازیگر براى کشف رازهاى مغز انسان است. 

 

فیلم مستند "مغز من " قرار است در سینما ها و دیگر مراکز فرهنگی کشور اکران شود. "فرهاد شمسیان" نویسندگى متن داستانی این مستند را برعهده دارد و "بهرام رادان "علاوه بر تهیه کنندگى آن ، در نقش راوى فیلم مقابل دوربین خواهد رفت.

 

نظر شما