با حضور دکترخرازی فعالیت ها و اهداف کلینیک جامع توانبخشی مغزوشناخت بررسی شد

تاریخ : 1397/12/26

تعداد بازدید : 370

5 امتیاز از 4 رای

نشست شورای علمی و راهبردی کلینیک جامع توانبخشی مغزو شناخت با حضوردکتر"سید کمال خرازی " مشاور عالی معاون علمی رییس جمهور درامور توسعه علوم شناختی به منظور بررسی عملکرد دو ساله‌ این مرکز تخصصی برگزارشد.

دراین نشست که جمعی از مسوولان وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی ایران،موسسه عالی علوم شناختی و متخصصان کلینیک جامع توانبخشی مغزو شناخت نیز شرکت داشتند ، سیاست ها و برنامه های آتی این مرکز برای پیشبرد اهداف درسال آینده مورد گفت وگو و تبادل نظر قرارگرفت.

 

از سوی دیگر نشست متخصصان، درمانگران، کارآموزان و پرسنل کلینیک مغز و شناخت واعضای شورای راهبردی وعلمی کلینیک جامع توانبخشی مغزو شناخت با حضور دکتر خرازی و مشاور عالی ستاد توسعه علوم شناختی درامور آموزش در محل این مرکز برگزار شد.

 

دکترخرازی با قدردانی ازتلاش و فعالیت دست اندرکاران کلینیک مغز و شناخت برای پیشبرد اهداف ، بر مشارکت و فعالیت های جمعی و نیز توسعه آموزش های علمی و تخصصی دراین مرکز تاکید کرد.

 

وی ابرازامیدواری کرد کلینیک مغز و شناخت الگویی برای فعالیت های تخصصی درحوزه بازتوانی شناختی قرارگیرد و با کمک درمانگران این حوزه مردم بتوانند از بازتوانی شناختی و روش ها آن بهره مند شوند.

 

نظر شما