دانشجویان در ششمین مدرسه تابستانه با دانش و فن آوری های نوین علوم شناختی آشنا شدند

تاریخ : 1398/05/28

تعداد بازدید : 453

5 امتیاز از 2 رای

با هدف ترویج و ارتقای دانش علوم شناختی ، ششمین مدرسه دانشجویی علوم اعصاب و شناختی با همکاری و حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری‌های شناختی در تهران برگزار شد.

هدف از برگزاری این دوره‌ آموزشی تابستانه ، آشنایی دانشجویان با دانش و فن آوری‌های نوین علوم شناختی و تقویت کارگروهی و تفکر بین رشته‌ای عنوان شده است.

 

در طول یک هفته از برگزاری این مدرسه تابستانه ، مباحث علمی و تخصصی درحوزه های علوم شناختی و علوم اعصاب شناختی توسط اساتید برای دانشجویان تشریح شد و شرکت کنندگان علاوه بر مسایل آموزشی، ضمن آشنایی با فعالیت ها ، تجهیزات و امکانات مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، از ابزار و وسایل کلینیک مغز و شناخت نیز بازدید کردند.

 

در این دوره دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حرفه‌ای از هیجده رشته‌ تحصیلی مختلف گروه‌های مهندسی، پزشکی، علوم انسانی و علوم پایه شرکت داشتند.

 

دانشجویان دراین مدرسه تابستانه با فعالیت درکارگروه های علمی، با فراگرفتن آموزش‌های لازم برای پروراندن ایده‌ی کارآفرینانه درحوزه علوم اعصاب و شناختی و آماده سازی آن با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت با انتخاب یک گروه برتر در ادامه‌ مسیر مورد حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی قرار می‌گیرد.

 

این مدرسه تابستانه توسط انجمن علوم اعصاب ایران و کلینیک مغز و شناخت اواسط ماه جاری در دانشگا‌ههای علوم پزشکی ایران، علوم پزشکی شهید بهشتی و کلینیک مغز و شناخت در تهران برگزار شد.

 

نظر شما