امکان عرضه محصولات و دستاورد های شرکت ها و واحد های فناور حوزه علوم شناختی در نمایشگاه بین المللی تهران فراهم شد

تاریخ : 1398/06/10

تعداد بازدید : 496

5 امتیاز از 3 رای

درسال رونق تولید و به منظور حمایت از تولید کنندگان و فناوران، شرکت ها و واحدهای فناور فعال در حوزه های علوم شناختی قادرند در هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران ، محصولات و دستاوردهای علمی ، تحقیقاتی و تخصصی را در نمایشگاه بین المللی تهران ارایه دهند.

هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران  همزمان با هفته پژوهش و بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور در سیزده بخش موضوعی از جمله تجهیزات عمومی آزمایشگاهی و مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی، برق و الکترونیک  از بیست و ششم الی بیست و نهم آذر ماه امسال در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

 

شرکت ها و واحدهای فناوری فعال در حوزه های شناختی می توانند برای ارائه آخرین توانمندی های علمی، تحقیقاتی و تخصصی در سایت نمایشگاه که فرایند مربوط به ثبت نام این واحدها از اوایل ماه جاری اغاز شده است، اقدام نمایند.

 

براساس گزارش معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مراکز دانشگاهی و پژوهشی سراسر کشور با توجه به سطح فناوری محصولات مورد نیاز برای خرید از نمایشگاه ، از یارانه بین ده تا پنجاه درصد و برای خریداران بخش خصوصی تسهیلات لیزینگ بهره مند شوند.

 

این معاونت همچنین اضافه کرد در دوره ششم نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران که آذر ماه سال گذشته برگزار شد ۳۳۷ شرکت بیش از ۹ هزار مدل محصول خود را به ارزش ۹۶۵ میلیارد ریال بفروش رسانده اند.

نظر شما