دومین دوره بین المللی آموزش جامع علوم اعصاب شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود

تاریخ : 1398/06/12

تعداد بازدید : 701

5 امتیاز از 9 رای

با هدف ارتقای علمی دانشجویان، محققان، اساتید و علاقمندان و ارایه آخرین یافته های علمی، دومین دوره بین المللی آموزش جامع علوم اعصاب شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

دکتر "حسین عزیزی" استاد دانشگاه تربیت مدرس و دبیر اجرایی این دوره اعلام کرد: در این دوره بین المللی آموزشی مبانی تئوری علوم اعصاب شناختی از جمله اصول انتقالات نورونی، گیرنده ها و کانال های یونی، شکل گیری و شکل پذیری سیناپسی، حافظه و یادگیری، مکانیسم های بینایی و شنوایی، تخریب و ترمیم در سیستم عصبی، مبانی الکتریکی انتقالات عصبی، مکانیسم های درک حسی و ابزارهای مطالعه الکتریکی مغز در سی و پنج جلسه سخنرانی توسط چهار تن از اساتید مجرب از کشورهای آمریکا، انگلیس و هند تدریس می شود.

 

این دوره بین المللی آموزشی با تلاش فراوان و برنامه ریزی بلندمدت گروه فیزیولوژی دانشگاه تربیت مدرس از سطح پایه تا پیشرفته به مدت هشت روز  از هشتم تا پانزدهم مهرماه سال جاری در این مرکز آموزش عالی برپا می شود.

 

 وی گفت : دانشجویان، محققان، اساتید و علاقه مندان در حوزه های روانشناسی شناختی، روانپزشکی، فنی و مهندسی و سایر رشته های علمی و آموزشی مرتبط با مغز می توانند در این دوره بین المللی آموزش جامع علوم اعصاب شناختی بطور رایگان شرکت کنند.

 

 

نظر شما