مهلت ارسال طرح های پیشنهادی درفراخوان چالش"داده کاوی هوشمند به توان شناختی : معنایابی در داده های ایرانی" تمدید شد

تاریخ : 1398/08/06

تعداد بازدید : 620

5 امتیاز از 1 رای

بنا به درخواست و استقبال گسترده پژوهشگران ، مخترعان و علاقه مندان برای شرکت در فراخوان چالش "داده کاوی هوشمند به توان شناختی : معنایابی در داده های ایرانی " ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی ، مهلت ارسال طرح های پیشنهادی در این فراخوان به مدت 10 روز دیگر تمدید شد.

براساس برنامه جدید ستاد توسعه علوم شناختی ، اساتید، محققان ، گروه های دانشجویی و علاقه مندان فرصت دارند طرح های پیشنهادی خود برای شرکت در این فراخوان را تا بیست و پنج آبان ماه جاری ارسال کنند.

 

پژوهشگران ، مخترعان و گروه های دانشجویی و دست اندرکاران شرکت های دانش بنیان برای آشنایی با اهداف ، انگیزه و چگونگی شرکت در این چالش ، در نشست مقدماتی با حضور دکتر" مجید نیلی احمد آبادی " دبیر ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و جمعی از اساتید حوزه های مختلف علوم شناختی و علوم داده ، اواخر هفته گذشته  در محل کارخانه نوآوری آزادی درتهران گردهم آمدند.

 

فراخوان"چالش داده کاوی هوشمند به توان شناختی" فرصتی برای متخصصان حوزه پردازش داده و علاقه مندان به علوم شناختی است که از ترکیب داده‌ها، یادگیری ماشین و علوم شناختی  ورودی خلاقانه به حل مسائل بازار داشته باشند.

 

 طرح های ارائه شده در این چالش می بایست از شیوه مناسب علمی برخوردار بوده و از جهات اقتصادی و کارآفرینی، راهبردی دانش و فناوری، برتری نسبت به راه حل‌های موجود، نوآوری ازمنظر متدولوژی یا تعریف مسأله اثربخش باشد. 

 

به تیم های برگزیده علاوه بر جوایز نقدی، فرصت استفاده از امکانات شتاب دهی و جذب سرمایه گذاری داده خواهد شد. 

 

اطلاعات تکمیلی شامل اساتید، زمانبندی، فرآیند ارزیابی ، جوایز و سایر موارد در سامانه http://hamava.ir/cdm قرار گرفته است و علاقه مندان می‌توانند در صورت داشتن هرگونه پرسش از طریق ایمیل cdm@hamava.ir ارتباط برقرار کنند.

نظر شما