ستاد توسعه علوم و فن آوری‌های شناختی به دانشجویان ایرانی مقطع دکتری درخارج فرصت مطالعاتی در داخل کشور اعطا می کند

تاریخ : 1398/08/08

تعداد بازدید : 612

4 امتیاز از 5 رای

ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی به منظور ارتقای دانش علوم شناختی و ترغیب دانش پژوهان و دانشجویان برای فعالیت در حوزه های علوم شناختی ، در فراخوانی به دانشجویان ایرانی مشغول تحصیل در مقطع دکتری در خارج ، فرصت مطالعاتی در داخل کشور اعطا می کند.

این حمایت به دانشجویانی تعلق می گیرد که در یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت خانه های علوم ، تحقیقات و فنآوری و بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی خارج از کشور مشغول تحصیل باشند.

 

دانشجویان متقاضی در این فراخوان می‌بایست امتحان جامع دوره دکتری خود را گذرانده و موضوع رساله آنها با حوزه های مرتبط با اولویت‌های آموزشی و پژوهشی علوم و فنآوری های شناختی در ارتباط باشد.

 

این فرصت مطالعاتی، بخشی از هزینه‌های سفر و اقامت دانشجویان را مطابق با مقررات داخلی تأمین خواهد کرد.

 

دانشجویان مقطع دکتری در حال تحصیل در خارج از کشور می‌توانند برای بهره‌مندی از این فرصت مطالعاتی با مطالعه آیین نامه فرصت‌های مطالعاتی دوره‌های کوتاه مدت و بلند مدت  و با مراجعه به کارتابل شخصی خود در سایت ستاد علوم شناختی و انتخاب فرصت مطالعاتی، فرم طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی را تکمیل و از  نیمه اول آذرماه امسال به مدت یک ماه ( غیر قابل تمدید) به همراه سایر مدارک بارگذاری کنند.

 

علاقه مندان همچنین درصورت نیاز به آگاهی بیشتر،  با آدرس پست الکترونیکی  Education@cogc.ir  ویا شماره تلفن 88194956داخلی  111تماس حاصل نمایند.

نظر شما