پنل ویژۀ فرصت‌های مطالعاتی مورد حمایت ستاد توسعه علوم شناختی درهشتمین کنگرۀ علوم اعصاب پایه و بالینی

تاریخ : 1398/09/26

تعداد بازدید : 551

5 امتیاز از 2 رای

در راستای سیاست های راهبردی ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی برای ترویج و ارتقای دانش علوم شناختی،"پنل فرصت‌ یابی در فرصت ‌های مطالعاتی" مورد حمایت این ستاد همزمان با هشتمین کنگرۀ علوم اعصاب پایه و بالینی روز چهارشنبه بیست و هفتم ماه جاری در سالن همایش های رازی برگزار می شود.

اعطای فرصت های مطالعاتی یکی از اهداف راهبردی ستاد توسعه علوم شناختی برای ترویج ، ارتقاء و گسترش دانش علوم شناختی در حوزه های مختلف است که زمینه را برای مشارکت ، همکاری و تعامل بیشتر محققان، پژوهشگران ، اساتید و صاحبنظران و دانش پژوهان رشته های مختلف برای دستیابی به ارایه راهکارهای مناسب در حوزه های تحقیقاتی دانش علوم شناختی فراهم می آورد.

 

دراین نشست علمی ضمن تشریح  اهداف ستاد توسعه علوم شناختی درامرایجاد بسترهای لازم برای فعالیت های مطالعاتی – تحقیقاتی، ده تن از صاحبنظران و اساتید حوزه های دانش عوم شناختی سخنرانی می کنند.

 

هشتمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی با هدف تبادل نظر و ارایه آخرین یافته های علمی و تخصصی در حوزه علوم اعصاب و درک بهتر سیستم عصبی و کارکردهای آن به مدت سه روز برگزار می شود و پژوهشگران رشته‌های مختلف علوم اعصاب، مغز واعصاب، فلسفه، فیزیوتراپی، فیزیولوژی، و روانپزشکی در این رویداد گردهم می آیند.‏

 

نظر شما