نوزدهمین همایش علمی مشاوره ارتقاء امید، آرامش و سلامت اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود

تاریخ : 1398/10/24

تعداد بازدید : 495

5 امتیاز از 5 رای

نوزدهمین همایش علمی مشاوره ارتقاء امید، آرامش و سلامت اجتماعی با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی به منظور بهره مندی از اطلاعات علمی ، آموزشی ، تحقیقاتی و پژوهشی اساتید و محققان با بررسی یازده محور اساسی در حوزه های مختلف ، سیزدهم اسفند امسال در دانشکده روان شناسی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.

دبیرخانه انجمن مشاوره ایران اعلام کرد:در این همایش که با همکاری و مشارکت جمعی از مراکز و نهادها برگزار می شود، موضوعات و مباحثی از جمله مشاوره پیشگیرانه، حمایت و پشتیبانی روان شناختی، آموزش و پرورش و سلامت اجتماعی، فضای مجازی، آرامش و سلامت شهروندان، توانمندسازی روانی- اجتماعی شهروندان، الگوی نظام بوم شناختی در مداخلات مشاوره، مداخلات امیدمحور در مشاوره و روان درمانی و نقش دین در ارتقا امید، آرامش و سلامت اجتماعی مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.

 

براساس اطلاعیه این انجمن ، مطالعات فرهنگی و بین فرهنگی در ارتقا امید و آرامش سلامت اجتماعی، نقش نهادهای مردم نهاد در ارتقا سلامت روانی و اجتماعی شهروندان، نقش نهادهای سیاستگذار و مجری در ارتقا سلامت روانی و اجتماعی شهروندان از دیگر محورهای این همایش است.

 

دبیرخانه انجمن مشاوره ایران اضافه کرد: مهلت ارسال چکیده مقالات بیست بهمن ماه تعیین شده وعلاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت همایش مراجعه کنند.

 

نظر شما