بیش از 330 میلیون تومان جایزه نقدی و سوبسید فروش به برندگان چالش "سرمایه شناختی و طراحی بازی" اختصاص می یابد

تاریخ : 1398/11/03

تعداد بازدید : 619

4.2 امتیاز از 5 رای

ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی به برندگان چالش "سرمایه شناختی و طراحی بازی " بیش از 330 میلیون تومان جایزه نقدی و سوبسید فروش اختصاص داده است.

شتابدهنده شناختی COGNOTECH با همکاری ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی معاونت علمی  ریاست جمهوری اقدام به برگزاری چالش"سرمایه ی شناختی و طراحی بازی" با محوریت بازی های دیجیتال و فیزیکی و قلم کاغذی کرده است.

 

 صندوق نوآوری و شکوفایی، بنیاد ملی بازی های رایانه ای، شرکت شناسا (از سرمایه گذاران صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر در حوزه ی بازی ها) از همکاران اصلی این چالش به شمار می روند.

 

متقاضیان شرکت در این چالش تا تاریخ 20بهمن ماه 1398 فرصت دارند  از طریق سایت شتابدهنده شناختی به نشانی cognotech.ir پروپوزال خود را ارسال نمایند.

 

در این چالش به تیم اول برگزیده مبلغ 6 میلیون تومان، تیم دوم و سوم هرکدام 3 میلیون تومان، تیم چهارم و پنجم هر کدام 2 میلیون تومان جوایز نقدی پرداخت و تا سقف 60 میلیون تومان به هر تیم (جمعا تا سقف 300 میلیون تومان) در بازه یکساله از زمان اعلام نتایج به ازای سوبسید  فروش اختصاص یافته است .

 

براساس تصمیم ستاد توسعه علوم شناختی به میزان  80  درصد سوبسید قیمت فروش  برای تیم اول،   60درصد  قیمت فروش برای تیم دوم و سوم  و  40 درصد قیمت فروش برای تیم های چهارم و پنجم در نظر گرفته شده است .

 

در این چالش  میزان فروش برای بازی های فیزیکی یا قلم کاغذی بر مبنای فروش قطعی و  برای بازی­های دیجیتال، دانلود و نصب بازی از طریق درگاههای رایج تعیین می­گردد.

 

در چالش " سرمایه شناختی و طراحی بازی "، امکان ورود تیم های منتخب به دوره­ پیش شتابدهی شامل آموزش (کارگاه های آموزشی حوزه ی شناختی، کار تیمی و کسب و کار)،فضای کار اشتراکی در شتابدهنده ی شناختی و منتورشیپ و مربی گری نیز برنامه ریزی شده است .

 

از سوی دیگر هزینه­ بررسی اثربخشی شناختی محصول توسط تیم علمی مورد تایید تا سقف 15 میلیون تومان توسط ستاد پرداخت خواهد شد. 

 

نظر شما