کارگاه تئوری وعملی آموزش بهره گیری از دستگاه "رهگیر چشمی" دردانشگاه اصفهان

تاریخ : 1398/11/16

تعداد بازدید : 503

5 امتیاز از 5 رای

ر راستای ترویج دانش علوم شناختی و با هدف توانمند سازی دانشجویان و محققان حوزه های علوم شناختی، کارگاه تئوری و عملی آموزش بهره گیری ازدستگاه "رهگیر چشمی" با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در دانشگاه اصفهان برگزار می شود.

سیستم "رهگیر چشمی" وسیله ‌ای برای تعیین موقعیت چشم و حرکات آن است و در تحقیقات بر روی سیستم بینایی در آزمایشگاه‌های علوم اعصاب و روانشناسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

این دوره آموزشی با حضور علاقه مندان، دانشجویان و پژوهشگران رشته های مهندسی ، روانشناسی و روانپزشکی روز چهارشنبه بیست و سوم بهمن ماه جاری در دانشگاه اصفهان برگزار می شود.

 

به منظور کمک به توسعه و گسترش دانش علوم شناختی و بهره گیری از تجهیزات و سیستم های حوزه علوم شناختی ، تاکنون سه دستگاه "رهگیر چشمی " با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در اختیار مراکز علمی و دانشگاهی مختلف قرار گرفته است.

 

لازم به یادآوری است آزمایشگاه مشترک علوم شناختی دانشگاه اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی این استان  با هدف توسعه و گسترش دانش علوم شناختی و نیز استفاده از ظرفیت و پتانسیل های بالقوه درسطح مراکز علمی و تخصصی استان اصفهان، با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی ایجاد و هم اکنون شماری از محققان و اساتید رشته های مختلف در حوزه های علمی و تخصصی در این آزمایشگاه در حال فعالیت هستند.

 

نظر شما