انجمن علمی-دانشجویی مغز و شناخت دانشگاه گیلان در جشنواره "ملی حرکت " درجایگاه انجمن خلاق برتر قرار گرفت

تاریخ : 1399/06/31

تعداد بازدید : 210

5 امتیاز از 3 رای

دوازدهمین دورۀ جشنوار"ملی حرکت" ویژه انجمن‌های علمی-دانشجویی با هدف رقابت، عرضه ونمایش دستاوردهای برتر علمی دانشجویان وبا تأکید برهم‌ افزایی، تکثیر ایده ‌های برتر و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمن‌های علمی-دانشجویی برگزار و انجمن علمی-دانشجویی مغز و شناخت دانشگاه گیلان دربخش ویژه جشنواره به عنوان انجمن خلاق برتر معرفی شد.

با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و با هدف ترویج و ارتقای دانش علوم شناختی "بخش ویژه مغز و شناخت " سال گذشته در جشنواره ملی حرکت ویژه انجمن‌ های علمی-دانشجویی ایجاد شد.

 

در بخش ویژه این جشنواره فعالیت‌های علمی انجمن ‌‌ها در حوزه‌های علوم شناختی، محیط زیست و حفظ منابع طبیعی، تولیدات داخلی و حمایت از تولید کالای ایرانی با یکدیگر رقابت می‌کنند.

 

انجمن مغز و شناخت دانشگاه گیلان شهریور سال 1396 به عنوان اولین انجمن مغز و شناخت کشور با حمایت ستاد علوم شناختی زیر نظر معاونت فرهنگی وزارت علوم ایجاد و در سه بخش روانشناسی شناختی، علوم اعصاب شناختی و هوش مصنوعی و مدل‌سازی  فعالیت خود را آغاز کرد.

 

انجمن علمی-دانشجویی مغز و شناخت دانشگاه گیلان با هدف ترویج علوم شناختی، ارایه دستآوردهای دانشجویی درحوزه علوم شناختی و نیز برقراری ارتباط و همکاری هرچه بیشتر میان دانشجویان این رشته درسطح کشور، نخستین کنگره ملی-دانشجویی علوم شناختی را با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری‌های شناختی در آبان ماه امسال برگزار می‌کند.

 

نظر شما