ستاد توسعه علوم شناختی و صندوق پژوهش و فن آوری گیلان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

تاریخ : 1399/07/02

تعداد بازدید : 297

5 امتیاز از 5 رای

با هدف توسعه کسب و کار و فن آوری ها در حوزه علوم شناختی و اعتلای سرمایه شناختی جامعه ، ستاد توسعه راهبری علوم و فن آوری های شناختی و صندوق پژوهش و فن آوری گیلان تحت عنوان صندوق تخصصی علوم و فن آوری های شناختی، یک تفاهم نامه همکاری امضا و مبادله کردند.

این همکاری در چهارچوب برنامه ملی و تخصصی BRAIN VEST به عنوان یک پنجره واحد جهت ارائه‌ی خدمات صندوق به کسب ‌وکارها، فناوران و پژوهشگران حوزه علوم و فن آوری‌های شناختی صورت می گیرد.

 

برنامه  ملی BRAIN VEST  از یک سازمان مجازی و از سه کمیته اصلی شامل کمیته راهبری، کمیته علمی و کمیته اجرایی تشکیل شده است.

 

براساس این تفاهم نامه تمامی طرح‌ های سرمایه‌گذاری که در قالب برنامه ملی ثبت‌ می‌شوند، در مرحله پذیرش اولیه باید به تأیید کمیته علمی برسد و صندوق پژوهش و فن آوری گیلان متعهد شده است در چارچوب قوانین و مقررات "صندوق نوآوری و شکوفایی کشور" و "کارگروه صندوق‌های پژوهش و فن آوری کشور"، عاملیت یا کارگزاری کلیه منابع مالی، تسهیلات، توانمندسازی، صدور ضمانت‌ نامه، خدمات ارزیابی، سرمایه‌گذاری و یا خط اعتباری‌های اختصاص داده شده و یا هر خدمت قابل ارائه دیگر براساس وظایف صندوق به ستاد را عهده‌دار گردد.

نظر شما