سومین دوره مسابقات دانشجویی علوم اعصاب شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی برگزارمی شود

تاریخ : 1399/07/15

تعداد بازدید : 238

5 امتیاز از 5 رای

با هدف ترویج و توسعه تحقیقات بین‌رشته ‌ای درحوزه‌ علوم اعصاب شناختی و بسترسازی برای شناخت و هدایت استعداد ها و آشنایی دانشجویان با مباحث روزعلوم اعصاب و پژوهش درحیطه های مرتبط با آن ، سومین دوره مسابقات دانشجویی علوم اعصاب شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی اواخر مهرماه امسال بصورت آنلاین در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.

سومین دوره این مسابقات، شامل چند فاز آموزشی و پژوهشی است که با حضور برترین نوروساینتیست‌های داخل و خارج کشور برگزار می‌شود و ثبت نام شرکت در این مسابقات تا بیست و دوم مهرماه جاری ادامه دارد.

 

این مسابقات بستری جهت معرفی مسائل واقعی در حوزه‌ علوم اعصاب شناختی به دانشجویان توانمند در حوزه‌های مختلف را فراهم خواهد کرد.

 

انجمن علمی علوم اعصاب صدرا و دانشگاه علوم پزشکی ایران با همکاری مرکز دانش‌های بنیادی (IPM)  و با حمایت ستاد علوم شناختی، سومین دوره مسابقات دانشجویی "علوم اعصاب شناختی (CNCS2020)" را برگزار می‌کند.

 

در این مسابقات دانشجویان به ‌صورت تیمی حول یک مسئله یا پروژه انتخاب‌ شده که ازنظر کمیته علمی مورد تائید قرارگرفته باشد، فعالیت می‌کنند.

 

سومین دوره مسابقات دانشجویی علوم اعصاب شناختی  با توجه به شرایط شیوع ویروس بیماری کرونا وامکان شرکت تمامی دانشجویان سراسرکشور بصورت آنلاین برگزار می شود و بسترمناسبی جهت تبادل اطلاعات میان تمامی علاقه مندان به علوم اعصاب است.

 

نظر شما