فرصتی دیگر برای ارائه دستاوردها و فن آوری های حوزه علوم شناختی در نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت

تاریخ : 1399/08/05

تعداد بازدید : 416

5 امتیاز از 7 رای

در سال جهش تولید و به منظور حمایت از تولید کنندگان و فن آوران، فرصتی دیگر برای ارائه توانمندی ها و پتانسیل های شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه علوم شناختی در امر تولید سیستم ها و ابزارهای فنی و تخصصی در هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت در محل نمایشگاه بین المللی تهران فراهم شد.

ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه شناختی، از این شرکت ها درخواست کرد برای معرفی و ارائه دستاوردها ، فن آوری ها و فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی خود در این رویداد فنی و تخصصی شرکت کنند.

 

هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت همزمان با هفته پژوهش  و بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فن آوری کشوردر چهارده بخش موضوعی از جمله تجهیزات عمومی ، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و نرم افزار در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

 

شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه علوم شناختی می توانند با مراجعه به سایت این نمایشگاه به آدرس WWW.IRANLABEXPO.IR نسبت به ثبت نام  اقدام نمایند.

 

این نمایشگاه از بیست و هفتم آذرماه امسال کار خود را آغاز می کند و به مدت  چهار روز نیز ادامه دارد.

 

مسوولان برگزاری این نمایشگاه اعلام کردند برای خرید دانشگاه ها و مراکز پژوهشی با توجه به سطح فناوری محصولات مورد نیاز خریدار یارانه ۱۰ تا ۵۰ درصدی در نظر گرفته شده است.

 

در هفتمین دوره این نمایشگاه در سال گذشته حدود ۳۶۰ شرکت بیش از ۹ هزار و یکصد نوع محصول تولیدی خود را عرضه کردند.

نظر شما