برنامه داوری روز دوم مرحله دوم چالش تحریک غیرتهاجمی نواحی عمیق مغز (مدالیته های الکتریکی) اعلام شد

تاریخ : 1399/08/08

تعداد بازدید : 602

5 امتیاز از 4 رای

برگزار کنندگان چالش تحریک غیرتهاجمی نواحی عمیق مغز (مدالیته های الکتریکی) با تعیین برنامه داوری روز دوم مرحله دوم این چالش، از اساتید ، پژوهشگران و فن آوران خواستند تا نتایج شبیه سازی های تکمیلی به همراه نتایج عملی را به صورت یک فایل پاورپوینت آماده و در جلسه آنلاینی که روز پنج شنبه 15 آبان ماه از ساعت 13:30 الی 18 برگزار خواهد شد، ارائه نمایند.

 براساس اطلاعیه برگزار کنندگان این چالش، هر گروه فرصت دارد حدود 25 دقیقه دستاوردهای خود را  ارائه و 20 دقیقه نیز برای پرسش ها پاسخ دهد.

 

در این اطلاعیه اضافه شده است: آزمایش سیستم طراحی شده توسط هر گروه با سیستم معیار ستاد، در روز جلسه داوری اطلاع رسانی می شود  و در خصوص آمادگی برای روز ارائه و همچنین معیارهای ارزیابی سیستم، قبلا در سایت چالش (http://cogchallenge.ir) اطلاع رسانی شده است.

 

موفقیت در مرحله دوم برای  مدالیته های الکتریکی، شامل پرداخت جایزه نقدی به مبلغ 400 میلیون ریال خواهد بود. همچنین در صورت فراهم شدن شرایط، ستاد توسعه علوم و فن آوری­‌های شناختی تلاش خواهد کرد تا بستر و حمایت مناسبی برای انجام آزمایش‌­های استاندارد، حیوانی، و آماده سازی جهت ورود به مرحله تجاری‌سازی را برای برگزیدگان مدالیته الکتریکی فراهم نماید.

 

برنامه داوری روز دوم مرحله دوم چالش تحریک غیرتهاجمی نواحی عمیق مغز (مدالیته ­های الکتریکی)

 

زمان: پنج شنبه 15 آبان ماه 1399، ساعت 13:30 الی 18

 

نظر شما