فراخوان حمایت از طرح‌های «طراحی برنامه‌های پرورش کارکردهای اجرایی ویژه‌ی گروه سنی 12 تا 17 سال

تاریخ : 1399/09/08

تعداد بازدید : 1391

5 امتیاز از 10 رای

ستاد توسعه علوم و فن آوری‌های شناختی در راستای اهداف و اولویت‌های مصوب، در پانزدهمین فراخوان حمایت از طرح های پژوهشی خود از طرح‌های‌ پژوهشی برای «طراحی برنامه‌ های پرورش کارکرد های اجرایی گروه سنی 12 تا 17 سال» حمایت می نماید.

 طرح‎های پذیرفته‎شده در این فراخوان به صورت مشترک توسط ستاد و سرمایه‎گذاران مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

 

در این فراخوان، طرح‎ها و پیشنهادها در دو قالب مورد پذیرش قرار می­گیرند. در قالب اول «طراحی بسته‌های پرورش کارکردهای اجرایی» مطابق با استانداردها و چارچوب مفهومی ویژه‌ی گروه‌های سنی 12 تا 15 و 15 تا 17 سال مورد بررسی قرار می‎گیرند.

 

در قالب دوم افراد و مؤسساتی که بسته‌ها و برنامه‌های پرورش کارکردهای اجرایی از قبل طراحی و یا اجرا شده دارند، می‌توانند در این فراخوان شرکت نمایند تا آن‌ بسته‌ها مطابق با معیارهای مورد نظر ستاد مورد ارزیابی قرار گیرد. پژوهشگران محترم می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم پیشنهاد طرح‌های پژوهشی در این فراخوان شرکت نمایند.

 

بسته‌های پرورش کارکردهای اجرایی می‌توانند در قالب‌های "نرم افزار کاربردی (Application) "  ،  "بسته‌های مداد-کاغذی "،  " کتاب"  و "بازی‌های کارتی، تخته‌ای، حرکتی، استراتژیک (مانند بازی فکری، پازل‌های فضایی، بازی‌های منطقی، استدلالی و ...)" طراحی شوند.

 

در این راستا از کلیه محققان واجد شرایط دعوت می شود باتوجه به فایل راهنمای ثبت طرح پژوهشی کارکردهای اجرایی گروه سنی 12 تا 17 سال، فرم پیشنهاد طرح‌ خود را دریافت و تکمیل کرده و در بازه زمانی 99/9/1 لغایت 99/9/15 (غیر قابل تمدید)، از طریق کارتابل کاربری خود در سایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی بارگذاری نمایند.

 

توصیه می شود محققان گرامی از هم اکنون نسبت به تکمیل فرم پیشنهاد طرح بر اساس فایل راهنمای فراخوان اقدام نمایند. تاریخ اعلام شده فقط برای بارگذاری فایل تکمیل شده می باشد.

نظر شما