دومین چالش سخنرانی های علمی – ترویجی درعلوم شناختی

تاریخ : 1399/12/03

تعداد بازدید : 401

5 امتیاز از 4 رای

به منظور بسط و گسترش دانش علوم شناختی و افزایش روحیه نشاط در بین اساتید، دانش آموزان و دانشجویان علاقه مند به دانش علوم شناختی، دومین چالش سخنرانی های علمی – ترویجی در علوم شناختی COG-TALK2 برگزار می شود.

گروه علمی" سیناپس" با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و همکاری آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز و شتاب دهنده شناختی "کاگنوتک" ، دومین چالش سخنرانی های علمی- ترویجی درحوزه علوم شناختی برگزارمی کند.

 

این چالش در سه محور پایان نامه ها و مقالات ( تحقیقاتی که به صورت فردی یا گروهی انجام شده است ) و علوم شناختی بدون مرز ( ارایه موضوعات ترویجی در حوزه های مختلف علوم شناختی در دو محور دانش آموزی و دانشجویی ) صورت می گیرد.

 

در این چالش به نفر اول تا سوم  برگزیده هرمحور جوایزه نقدی اهدا می شود.

 

دانش آموزان ، دانشجویان و علاقه‌مندان به حوزه علوم شناختی می توانند با ارسال ویدئو سخنرانی در سه الی پنج دقیقه تا تاریخ بیستم اسفندماه به آدرس cogtalk2@ در این چالش شرکت کنند.

 

در این چالش ارائه ها باید به زبان فارسی و متناسب برای عموم باشد و حضور افراد به عنوان ارائه دهنده در ویدیو الزامی است و ویدیو ها به صورت افقی ضبط شود وهمچنین شرکت کنندگان می توانند از جلوه‌ های ویژه برای جذابیت ویدیو ارسالی استفاده کنند.

 

آخرین مهلت ارسال ویدیو ها بیستم اسفند ماه امسال تعیین شده است.

 

نظر شما