ستاد توسعه علوم شناختی برای طراحی و ساخت ابزارهای تشخیص و شناسایی اختلالات تکاملی فراخوان برگزار می کند

تاریخ : 1400/04/09

تعداد بازدید : 508

5 امتیاز از 6 رای

ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در شانزدهمین فراخوان حمایت از طرح های پژوهشی، از طرح های تحقیقاتی در زمینه طراحی آزمون ها و ساخت ابزارهای تشخیص و شناسایی اختلالات تکاملی (عصب تحولی) حمایت می کند.

در این فراخوان اجرای طرح های پژوهشی در زمینه ساخت، انطباق و تعیین ویژگی‎های روان‎سنجی آزمون‌های ارزیابی شناختی، غربالگری و تشخیصی افراد زیر 18 سال مورد تاکید قرار گرفته است.

 

ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی اعلام کرد: دراین فراخوان آزمون­ها و ابزارهایی مدنظر هستند که اختلالات و مشکلات اختصاصی افراد دارای اختلالات تکاملی/عصب تحولی را شناسایی می­کنند و جهت انتخاب درمان مورد استفاده قرار می­ گیرند.

 

براساس تاکید ستاد توسعه علوم شناختی دریافت طرح در این فراخوان در قالب فرمت پروپوزال آزمون‌های شناختی انجام می­پذیرد و طرح­های پذیرفته شده مشترکاً توسط ستاد و سرمایه­ گذاران مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

 

این ستاد از تمامی محققان و پژوهشگران علاقمند و واجد شرایط دعوت کرد فرم پیشنهاد طرح‌ را بر اساس فایل راهنمای ثبت طرح پژوهشی آزمون­های شناختی تکمیل و در بازه زمانی 1400/4/10لغایت 1400/4/20(غیر قابل تمدید) از طریق کارتابل کاربری خود در سایت ستاد بارگذاری نمایند. تاریخ اعلام شده فقط برای بارگذاری فایل تکمیل شده می باشد.

نظر شما