مدرسه تابستانه پردازش داده های علوم اعصاب با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی برگزار می شود

تاریخ : 1400/04/22

تعداد بازدید : 394

5 امتیاز از 6 رای

به منظور توسعه و گسترش فعالیت های علمی و تخصصی درحوزه دانش علوم شناختی و ایجاد بسترهای مناسب برای انتقال یافته ها وتجارب به دانشجویان، محققان رشته های علوم اعصاب شناختی، فیزیولوژی و پزشکی، دوره آموزشی مدرسه تابستانه پردازش داده های علوم اعصاب با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی مدرسه برگزار می شود.

دراین دوره آموزشی که ازمردادماه امسال بصورت مجازی آغاز وبه مدت دو ماه ادامه دارد، اصول و روش‌های پردازش داده های علوم اعصاب، برنامه نویسی در محیط MATLAB و پیاده سازی روش های پردازش مبتنی بر spiking activity  و  local field potential در محیط MATLAB پرداخته می‌شود. 

 

اجرای بخش های برنامه نویسی توسط شرکت کنندگان دوره بصورت همزمان با اساتید ومحققان کمک تدریس یکی ویژگی های متمایز این دوره می باشد.

 

دکتر" احسان رضایت " ازاساتید این مدرسه تابستانه آموزشی گفت : این رویداد برای اولین بار در این حوزه برگزار می شود و تلاش است برنامه نویسی و روش های پردازش داده های علوم اعصاب برای ارتقا و توسعه این حوزه تخصصی برای مخاطبان و دانشجویان تشریح و تدریس شود.

 

دوره آموزشی مجازی پردازش داده های علوم اعصاب ازسوی پژوهشکده علوم شناختی، پژوهشگاه دانش های بنیادی و با همکاری مرکز فن آوری های همگرا دانشگاه تهران و دانشکده مهندسی برق دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

 

متقاضیان و علاقه مندان برای شرکت در این دوره آموزشی می توانند حداکثر تا 31 تیرماه از طریق  آدرس http://scs.ipm.ac.ir/ndass.jsp  ثبت نام نمایند.

 

نظر شما