دومین جشنواره رسانه و آگاهی از مغز با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی برگزار می شود

تاریخ : 1400/10/07

تعداد بازدید : 1095

5 امتیاز از 5 رای

دومین جشنواره رسانه و آگاهی از مغز با هدف ترویج و ارتقای دانش علوم شناختی و تقدیر از فعالیت های ترویجی دست اندرکاران فعال رسانه ها و شبکه های مجازی درحوزه علوم شناختی در6 بخش رادیو، تلویزیون، مطبوعات، اینستاگرام، پادکست و دیگر فضاهای مجازی (وبلاگ، شبکه های اجتماعی، آپارات و...) برگزار می شود.

در این دوره موضوعات افزایش سرمایه شناختی، تاب آوری شناختی و پرورش شناختی کودکان در اولویت می باشد.

 

نخستین جشنواره رسانه و آگاهی از مغز سال گذشته و در هفته آگاهی از مغز برگزار شد و از شش نفر به عنوان برگزیده در بخش های مختلف تقدیر به عمل آمد.

 

شرکت کنندگان در این رویداد می بایست فعالیت ها، مطالب و گزارش های تولیدی خود در حوزه دانش علوم شناختی و مغز را در طول هفته آگاهی از مغز در رسانه های متبوع خود منتشر کنند و سپس لینک مطالب خود را برای جشنواره ارسال نمایند.  

 

دبیر جشنواره هانیه علیزاده به همراه داوران متشکل از افراد متخصص در دو حوزه علوم شناختی و رسانه، دکتر محمدتقی جغتایی، دکتر شهرام کجوری، سیاوش صفاریان پور، کاظم کوکرم و دکتر رضا پناهی با توجه به شاخص های کیفیت علمی، فراگیری مخاطب و خلاقیت در ارائه محتوا و فرم در هر بخش، نفرات برتر را انتخاب و معرفی می­کنند.

 

هفته آگاهی از مغز برای هفتمین سال متوالی توسط ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و با مشارکت مجموعه ای از مراکز و نهادها  اول تا ششم اسفندماه امسال در کشور برگزار خواهد شد.

 

در این جشنواره به برگزیدگان درهر بخش علاوه بر لوح تقدیر، جوایز نقدی نیز تعلق می گیرد. 

 

علاقمندان شرکت در این جشنواره لینک مرتبط با برنامه یا محتوای منتشر شده را تا تاریخ 20 اسفند1400 به همراه توضیحاتی پیرامون معرفی خود و رسانه منتشر کننده  به ایمیل دبیر خانه جشنواره festival@cogc.ir ارسال کنند.

 

نظر شما