ششمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران برگزار می شود

تاریخ : 1401/02/21

تعداد بازدید : 157

5 امتیاز از 3 رای

به منظور توسعه و ترویج دانش نقشه برداری مغز درسطح کشور و معرفی تکنولوژی های برتر این حوزه ، ششمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در تهران برگزار می شود.

 این رویداد تخصصی که با مشارکت شماری دیگر از نهاد و مراکز از جمله معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری و وزارت  علوم و تحقیقات و فن آوری ها برگزار می شود، آخرین یافته ها و اطلاعات  حوزه نقشه برداری مغز میان متخصصان، اساتید و محققان این حوزه ارائه و مورد تبادل نظر قرار می گیرد.

 

ششمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران به مدت سه روز از پانزدهم تیرماه امسال توسط آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار خواهد شد.

 

کمیته علمی این رویداد علمی و تخصصی در نظر دارد در راستای ارزش آفرینی کلینیکی پژوهش‌ها ، از پژوهش های این حوزه که منجر به ایجاد یک خدمت کلینیکی موثر شده است، به صورت ویژه تجلیل بعمل آورد.

 

پزشکان، روانپزشکان، نورولوژیست ها، رادیولوژیست ها، جراحان مغز و اعصاب و رزیدنت های این رشته ها و اعضای هیات علمی رشته های مرتبط  می توانند تحقیقات علمی خود را به این کمیته ارائه و منتخبین از جوایز و هدایای این رویداد بهره مند شوند.

 

علاقمندان برای شرکت در ششمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران می توانند با مراجعه https://nbml.ir/ISBM2022 نسبت به کسب اطلاعات و ثبت نام در این رویداد اقدام نمایند.

نظر شما