سومین دوره مدرسه پردازش داده های علوم اعصاب با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی برگزار می شود

تاریخ : 1401/05/02

تعداد بازدید : 427

5 امتیاز از 4 رای

به منظور توسعه و گسترش فعالیت های علمی و تخصصی در حوزه علوم شناختی و ایجاد بسترهای مناسب برای انتقال اطلاعات و تجارب به اساتید و دانشجویان رشته های علوم اعصاب، فیزیولوژی و پزشکی در حوزه علوم شناختی، سومین دوره آموزشی پردازش داده های علوم اعصاب با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی برگزار می شود.

در این دوره آموزشی که از هشتم مرداد ماه امسال به صورت مجازی آغاز و به مدت دو ماه ادامه خواهد داشت، شرکت کنندگان با اصول و روش‌های پردازش داده های علوم اعصاب، برنامه نویسی در محیط MATLAB و پیاده سازی روش های پردازش مبتنی بر spiking activity و local field potential در محیط MATLAB   آشنا خواهند شد.

 

محتوای دوره آموزش مجازی پردازش داده های علوم اعصاب با همکاری اساتید پژوهشکده علوم شناختی، پژوهشگاه دانش های بنیادی با همکاری مرکز فن آوری های همگرا دانشگاه تهران و دانشکده مهندسی برق، دانشگاه تربیت مدرس ارائه شده است.

 

اجرای بخش های برنامه نویسی و پردازش داده توسط شرکت کنندگان به صورت همزمان با محققان کمک تدریس، یکی از ویژگی های متمایز دوره  اول بود که در دومین دوره آموزشی پردازش داده های علوم اعصاب نیز به صورت دو روز در هفته اجرا شده است .

 

متقاضیان و علاقه مندان برای شرکت در این دوره آموزشی می توانند حداکثر تا چهارم مرداد ماه از طریق آدرس https://b2n.ir/ndas3 پیش ثبت نام نمایند.

 

هزینه این دوره یک میلیون و پانصدهزار تومان می باشد که با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی این مبلغ برای 30 نفر از شرکت کنندگان با 80 درصد تخفیف، 300هزار تومان خواهد بود. انتخاب افراد مورد حمایت ستاد بر اساس بررسی رزومه، توصیه نامه استاد راهنما و ویدیوی معرفی انجام خواهد گرفت.

 

نتایج از طریق ایمیل به اطلاع پذیرفته شدگان رسانده خواهد شد تا اقدام به تکمیل و نهایی کردن فرایند ثبت نام نمایند.

 

نظر شما