آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز سمپوزیوم مجازی تازه‌های نقشه برداری مغز ایران برگزار می کند

تاریخ شروع : 1399/04/11

تاریخ پایان : 1399/04/12

توضیحات :

با هدف توسعه و ترویج دانش نقشه برداری مغز در سطح کشور و معرفی فن آوری‌های برتر مرتبط در این حوزه ، چهارمین سمپوزیوم تازه‌های نقشه برداری مغز ایران، از سوی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز اواسط ماه جاری بصورت مجازی برگزار می شود.

 

فعالان زیست بوم فن آوری و نوآوری حوزه نقشه برداری مغز در طی دو روز برگزاری این رویداد ( 11 و 12 تیرماه ) به روزترین و آخرین اطلاعات و فن آوری‌های این حوزه را با یکدیگر تبادل می‌کنند.

 

این رویداد با توجه به شیوع بحران کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود و ۱۰ نفر از اساتید برجسته این حوزه در آن سخنرانی می‌کنند، همچنین برگزاری پنج پنل تخصصی از دیگر برنامه‌های جانبی این سمپوزیوم است.

 

تمامی پژوهشگران ، محققان و علاقمندان برای شرکت و ثبت نام در این دوره آموزشی رایگان می‌توانند به سایت آزمایشگاه مراجعه کنند.

 

این آزمایشگاه با هدف پاسخگویی بخشی از نیازهای پژوهشی و فن آوری کشور در زمینه ایجاد زیرساخت تصویربرداری و تحریک مغزی برای تحقیقات شناختی و ارائه خدمات دانش‌بنیان در حوزه علوم و فناوری‌های شناختی و نقشه‌برداری مغز با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه‌اندازی شده است.

 

http://nbml.ir/ISBM2020#