کنفرانس ملی و بین‌المللی "بازی‌های رایانه‌ای ، چالش ها و فرصت ها " با حمایت ستاد علوم شناختی در دانشگاه کاشان

تاریخ : 1397/06/13

تعداد بازدید : 668

5 امتیاز از 3 رای

با هدف کمک به رشد و توسعه دانش و فن آوری‌های مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای و انتقال آخرین تجارب و دستاوردهای پژوهشی ، هنری و صنعتی ، چهارمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» با حمایت ستاد توسعه علوم و فن اوری های شناختی در کاشان برگزار می شود.

چهارمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی  بازی های رایانه ای با نگاهی ویژه به موضوع  "توانبخشی شناختی و بازی های رایانه ای " با همکاری و مشارکت دانشگاه های اصفهان و کاشان ،دوم اسفندماه امسال در دانشگاه کاشان گشایش می یابد.

 

ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی به همراه هفده مرکز و نهاد فرهنگی ، آموزشی ، تحقیقاتی و فنی در برپایی این دوره از کنفرانس ملی و بین المللی بازی های رایانه ای مشارکت دارند.

 

این کنفرانس حوزه های روانشناسی، مهندسی کامپیوتر و فن آوری اطلاعات، حقوق، اقتصاد، مدیریت، علوم اجتماعی، هنر، پزشکی، وآموزش را در برمی گیرد و کاربردهای آموزشی ،درمانی ، تبلیغاتی، فرهنگ سازی ، تحلیل روانشناختی درمان و ارتقای سلامت روانی ، جامعه شناختی و فرهنگی ، مدل سازی احساس و هیجان ، فن آوری های مطرح در تولید و توسعه ، تحلیل زیبایی شناختی و هنری ، فرآیند توسعه و مدل کسب و کار، هوش محاسباتی در بازی ها و سایر محورهای فنی ، هنری و علوم انسانی مرتبط با بازی های رایانه ای از مباحث و موضوعات این کنفرانس است.

 

درچهارمین دوره کنفرانس ملی و دومین دوره کنفرانس بین المللی بازی های رایانه ای شماری از محققان و دانش پژوهان داخلی و تعدادی از متخصصان از چندین کشور شرکت دارند.

 

ایده برگزاری کنفرانس «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها»  برای حمایت و راهنمایی پژوهشگران حوزه های مختلف از سه سال گذشته در دانشگاه اصفهان مطرح و پایه ریزی شد .       

 

 filereader.php?p1=main_182be0c5cdcd5072b

                                 

نظر شما