دانشگاه تهران با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی ،مدرسه پاییزه "مغز و ذهن " برگزار می کند

تاریخ : 1397/06/18

تعداد بازدید : 682

5 امتیاز از 3 رای

با هدف ترویج و گسترش دانش علوم شناختی و افزایش آگاهی ها در زمینه ساختار و فعالیت های مغز، دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی ، مدرسه پاییزه " مغز و ذهن : تغییر پذیری و بازگشت پذیری" برگزار می کند.

در این دوره آموزشی موضوعاتی همچون "دنیای شگفت انگیز مغز" ، بازگشت پذیری توانایی های از دست رفته مغزی ، " تصویر برداری کارکرد مغز"، "روش های تحریک مغزی"، "ارزیابی شناختی "، "رباتیک شناختی "، "بازی های شناختی "، "تحریک مغزی " ، بازتوانی عصبی – شناختی " و نیز "نقش فرایندهای شناختی ضمنی در رفتارهای اعتیادی" توسط اساتید مجرب تدریس و تشریح می شود.

 

دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران همزمان با مدرسه پاییزه مغز و ذهن که از هفتم تا سیزدهم مهرماه امسال دایر می شود، همچنین به منظور شناسایی استعدادهای پژوهشی و پویا سازی مراودات علمی ، مسابقه ای را با موضوع " ایده پژوهشی برتر " نیز برگزار می کند.

 

این مرکز آموزشی دراطلاعیه ای از تمامی دانشجویان ، پژوهشگران و اساتید علاقه مند به موضوعات علوم شناختی و علوم اعصاب شناختی دعوت کرد در یک فضای دوستانه با ارایه "خلاقیت پژوهشی" خود، با یکدیگر به رقابت بپردازنند.

 

filereader.php?p1=main_e369853df766fa44e

نظر شما