با هدف ترویج علوم شناختی ، دومین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز در دانشگاه علوم پزشکی تهران گشایش یافت

تاریخ : 1397/07/18

تعداد بازدید : 467

4.5 امتیاز از 2 رای

دومین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز با هدف ترویج، توانمندسازی، توسعه و رشد متخصصان حوزه های علوم شناختی و نقشه‌برداری مغز با حضور محققان ، اساتید و صاحبنظران روز چهارشنبه در دانشگاه علوم پزشکی تهران گشایش یافت.

 برقراری تعامل میان محققان ، به روز رسانی دانش و اطلاعات پژوهشگران  و ارائه آخرین دستاوردها در حوزه نقشه برداری مغز از اهداف این رویداد علمی دو روزه عنوان شده است. 

 

از سوی دیگر با هدف حمایت و معرفی توانمندی های شرکت های دانش بنیان حوزه نقشه برداری مغز، جشنواره پژوهش و فن آوری نقشه برداری مغز به عنوان یک رویداد جانبی در محل سمپوزیوم  نیز برگزار شد و مراکز دانش‌بنیان‌ توانمندی های خود در حوزه نقشه برداری مغز را در معرض نمایش قرار دادند.

 

معرفی و حمایت از فن آوری های برتر درحوزه نقشه برداری مغز از برنامه های این جشنواره است و جوایزی نیز به برندگان مسابقات اهدا می شود. 

 

آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با هدف پاسخگویی بخشی از نیازهای پژوهشی و فن آوری کشور در زمینه ایجاد زیرساخت تصویربرداری و تحریک مغزی برای تحقیقات شناختی و ارائه خدمات دانش‌بنیان در حوزه علوم و فن آوری‌های شناختی و نقشه‌برداری مغز  با بهره گیری از امکانات و نیروهای متخصص ایجاد شده است.

نظر شما