مشارکت فعال ستاد توسعه علوم شناختی در یازدهمین جشنواره ملی" حرکت " در دانشگاه اصفهان

تاریخ : 1397/09/13

تعداد بازدید : 365

5 امتیاز از 3 رای

حمایت از فعالیت های مطالعاتی و تحقیقاتی درحوزه های علوم شناختی با مشارکت فعال ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در یازدهمین جشنواره ملی"حرکت" به عنوان یک رویداد مهم علمی- دانشجویی ، مورد تاکید قرار گرفت.

در یازدهمین جشنواره ملی حرکت در دانشگاه اصفهان ، برنامه ها و سیاست های ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی در حمایت از دانشجویان ، اساتید و محققان برای مهاجرت به حوزه های علوم شناختی و انجام فعالیت های مطالعاتی و پژوهشی در رشته های دانش علوم شناختی ارایه و آخرین کتب و نشریات انتشار یافته درحوزه های دانش علوم شناختی در معرض دید علاقه مندان ، دانش پژوهان و پژوهشگران قرار گرفت .

 

ستاد توسعه علوم شناختی در راستای پشتیبانی  از تشکیل و فعالیت انجمن های علمی-دانشجویی مغز و شناخت و حمایت از آثار شناختی ، در یازدهمین جشنواره ملی "حرکت " ، مشارکت فعال داشت.

 

این جشنواره هرساله به میزبانی یکی از مراکز دانشگاهی و با شرکت حدود یکصد دانشگاه و یکهزار دانشجو فعال، برای نمایش و داوری آثار و فعالیت های برگزیده انجمن های علمی- دانشجویی برگزار می شود.

 

جشنواره ملی "حرکت " ویژه انجمن‌های علمی -دانشجویی با تأکید بر هم ­افزایی، تکثیر ایده­ های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمن‌های علمی دانشجویی همه ساله برگزار می‌شود و حرکتی نوین برای سازماندهی فعالیت‌های علمی دانشجویی و شکوفایی استعدادهای شگرف جوان و خلاق محسوب می شود.

 

شناسایی انجمن­های علمی -دانشجویی موفق و تقدیر از فعالان این انجمن­ ها، انعکاس فعالیت‌های الگو و موفق، ایجاد تحرک توام با جهت­دهی فعالیت ­های این انجمن­ها و شکل گیری بستر های مناسب به منظور آشنایی با ظرفیت­ها و توانمندی­های انجمن­های علمی دانشجویی از اهداف جشنواره ملی حرکت عنوان شده است .

نظر شما