هفتمین فراخوان فرصت های مطالعاتی دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی ستاد توسعه علوم شناختی

تاریخ : 1397/10/05

تعداد بازدید : 948

5 امتیاز از 6 رای

ستاد توسعه علوم و فن آوری‌های شناختی با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری در نظر دارد در هفتمین فراخوان خود، تعداد محدودی فرصت مطالعاتی شش ماهه به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی اعطاء نماید.

اعطای فرصت مطالعاتی تحت حمایت ستاد توسعه علوم شناختی، به دانشجویانی تعلق می گیرد که طرح مصوب آنها درحوزه‌های مرتبط با اولویت های آموزشی و پژوهشی علوم و فن آوری های شناختی ستاد باشد و حمایت مالی ستاد، فقط بخشی از هزینه‌های سفر و اقامت دانشجویان را مطابق با مقررات داخلی آن تأمین خواهد کرد.

 

هفتمین فراخوان فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی از پانزدهم دی ماه جاری آغاز می شود.

 

علاقه مندان می توانند پس از مطالعه آیین نامه فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان، با مراجعه به کارتابل شخصی خود در روی سایت ستاد علوم شناختی و انتخاب فرصت مطالعاتی دانشجویان، فرم طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی را تکمیل و حداکثر تا پانزدهم 15 بهمن ماه امسال در کارتابل شخصی خود به همراه سایر مدارک بارگذاری نمایند.

 

در این فراخوان ، ثبت نام داوطلبان تنها از طریق کارتابل شخصی و فقط در بازه زمانی 15 دی الی 15 بهمن 97  صورت می‌گیرد و قابل تمدید نخواهد بود.

 

علاقه مندان به استفاده از این فرصت مطالعاتی می بایست در فرم مربوط ، برنامه کاری(گانت چارت)  دانشجو در دانشگاه مقصد به مدت 6 ماه ارائه داده و لزوم حضور در کشور مقصد (دانشگاه خارجی) بیان شود و حداکثر سن متقاضیان استفاده از این فرصت نباید بیش از 35 سال باشد.

 

ستاد توسعه علوم شناختی در این فراخوان در صورت تایید طرح مقدماتی ارائه شده درکمیته مشترک، فرصتی چند ماهه در اختیار دانشجویان برای ارائه مدارک تکمیلی مرحله دوم بر طبق آیین نامه قرار خواهد داد.

 

فرم تکمیل شده درخواست، رزومه علمی استاد راهنما، تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، گواهی اشتغال به تحصیل،توصیه نامه استاد راهنمای اول و دوم دوره دکتری یا دستیاری پزشکی، توصیه نامه مدیر گروه محل تحصیل ،حکم تصویب موضوع پایان نامه دانشجو (مبنی بر حضور استاد راهنما یا مشاور خارجی در تیم راهنمایی) و مدرک زبان معتبرشامل آیلتس با نمره بالاتر از 5/6، تافل با نمره بالاتر از 80، مدارک مورد تایید وزارت خانه های علوم و بهداشت MSRT، MHLE و  با نمره بالاتر از 75 از مدارک لازم برای ثبت نام در مرحله اول می باشد.

 

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به سایت ستاد و مطالعه آیین نامه اعطای فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی ، اطلاعات لازم را کسب ودر صورت نیاز با آدرس پست الکترونیکی Education@cogc.ir  و یا با شماره 88194956  داخلی 111تماس حاصل نمایند.

نظر شما