چهارمین کنفرانس بین المللی بازی های رایانه ای با نگاه به حوزه توانبخشی شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی در دانشگاه کاشان برگزار شد

تاریخ : 1397/12/04

تعداد بازدید : 368

5 امتیاز از 2 رای

چهارمین کنفرانس بین المللی بازی های رایانه ای با نگاهی ویژه به موضوع "توانبخشی شناختی و بازی های رایانه ای " با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و با همکاری و مشارکت دانشگاه های اصفهان و کاشان ، در دانشگاه کاشان برگزار شد.

این کنفرانس با هدف کمک به رشد و توسعه دانش و فن آوری‌های مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای و انتقال آخرین تجارب و دستاوردهای پژوهشی ، هنری و صنعتی برگزار شد.

 

در این کنفرانس موضوعاتی همچون کاربردهای آموزشی ،درمانی ، تبلیغاتی، فرهنگ سازی ، تحلیل روانشناختی درمان و ارتقای سلامت روانی ، جامعه شناختی و فرهنگی ، مدل سازی احساس و هیجان ، فرآیند توسعه و مدل کسب و کار، هوش محاسباتی در بازی ها و سایر محورهای فنی ، هنری و علوم انسانی مرتبط با بازی های رایانه ای مورد گفت و گو و تبادل نظر محققان اساتید و صاحبنظران قرار گرفت.

 

دکتر " جواد راستی " مسوول هماهنگی های آکادمیک این کنفرانس اعلام کرد: 130 مقاله در بخش های روانشناختی ، فنی ، هنر و سایر زمینه های علوم انسانی به این نشست ارایه شد که بیش از 70 مقاله توسط داوران مورد پذیرش قرار گرفت.

 

وی افزود: طراحی بازی های رایانه ای در حوزه های روانشناختی و اثر بخشی و اعتبار سنجی این بازی های در امر توجه ، یادگیری و کمک به کاهش اختلالات شناختی از جمله مباحث مورد بررسی در این نشست یک روزه بود.  

  

درچهارمین دوره کنفرانس ملی و دومین دوره کنفرانس بین المللی بازی های رایانه ای شماری از محققان و دانش پژوهان داخلی و تعدادی از متخصصان کشورهای مختلف شرکت داشتند.

 

نظر شما