تلاش برای توانمند سازی شرکت ها و موسسات دانش بنیان

تاریخ : 1398/02/17

تعداد بازدید : 114

5 امتیاز از 5 رای

به منظور توانمند سازی شرکت ها و موسسات دانش بنیان و آشنایی هرچه بیشتر با قوانین و مقررات ، نشست های آموزشی و تخصصی برای کارکنان این مراکز در مرکز شرکت ها و موسسات دانش بینان برگزار شد.

در این نشست های آموزشی و تخصصی ، موضوعاتی از جمله آشنایی با قوانین و معافیت های مالیاتی دانش بنیان، شیوه های حمایتی از شرکت های دانش بنیان ، قوانین گمرکی ، نقل و انتقال ارزی ، بیمه تامین اجتماعی ، صادرات و واردات ، همکاری های فن آورانه و حقوقی با حضور کارشناسان و صاحبنظران برای شرکت کنندگان تشریح شد.

 

رییس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان در گزارشی اعلام کرد: با همکاری بخش های معاونت علمی و فنآوری ، در سال گذشته سی و سه نشست آموزشی و تخصصی پرسش و پاسخ به منظور توانمند سازی و رفع ابهامات و سووالات حدود 680 شرکت  و موسسه  دانش بنیان  برگزار و دو هزار نفر در این جلسات آموزش های تئوری و عملی را فراگرفتند.

 

وی افزود: همزمان با برگزاری این نشست ها همچنین امکان پخش این جلسات بصورت زنده در فضای مجازی برای سایر شرکت ها و موسسات دانش بنیان نیز فراهم که با استقبال فراوان فعالان این مراکز روبرو شد.

 

به گفته وی علاقه مندان می توانند فیلم مباحث این نشست ها را در سایت آپارات مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان بخش مشاهده کنند.

نظر شما