ترویج دانش علوم اعصاب و حوزه های شناختی در پژوهش سراهای آموزش و پرورش تهران

تاریخ : 1398/02/30

تعداد بازدید : 599

5 امتیاز از 3 رای

به منظور ترویج و ارتقای دانش علوم اعصاب و حوزه های علوم شناختی ،مجموعه کارگاهها و سخنرانی‌های آموزشی به همت کلینیک مغز و شناخت و با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی برای مدیران و کارشناسان پژوهشسراهای آموزش و پرورش تهران برگزار شد.

در این دوره های آموزشی مدیران و کارشناسانی از پژوهشسراهای مناطق ۱۹ گانه آموزش و پرورش تهران با تدریس و مربیگری اساتید دانشگاه و پژوهشگران حوزه‌ی علوم اعصاب با آخرین اطلاعات و یافته های علمی و تخصصی در حوزه های علوم شناختی و اعصاب شناختی آشنا شدند.

 

اساتید و پژوهشگران در این نشست های آموزشی ،مباحثی همچون علوم شناختی و پیشرفت‌های این رشته علمی‌ در ایران و جهان ، ساختمان و عملکرد سیستم عصبی انسان،روش‌های تصویربرداری و تحریک سیستم عصبی ، علم ذهن،‌ مغز و تربیت ، بیماری‌های مغز و اعصاب و روان و روش‌های ارتقای توانایی‌های مغز را تشریح کردند.

 

 ترویج و گسترش دانش علوم شناختی در مدارس و پژوهشسراها  و نیز تلاش برای آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان با ساختار و توانایی های مغز یکی از اهداف برگزاری این دوره های آموزشی برای  مدیران و کارشناسان  پژوهشسراهای مناطق ۱۹ گانه آموزش و پرورش تهران عنوان شده است.

 

 

نظر شما