هشتمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی درتهران برگزارمی شود

تاریخ : 1398/07/07

تعداد بازدید : 659

4.3 امتیاز از 6 رای

هشتمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی با هدف تقویت و گسترش همکاری ها، انتقال یافته ها و تجارب و نیز ایجاد انگیزه و فرصت های علمی و تخصصی با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی اواخر آذرماه امسال در تهران برگزار می شود.

در هشتمین کنگره «علوم اعصاب پایه و بالینی» به عنوان جامع‌ترین هم‌اندیشی علمی در حوزه علوم اعصاب، آخرین یافته های تحقیقاتی این رشته در سطح ملی و بین المللی در قالب سخنرانی، کارگاه و سمپوزیوم آموزشی برای اشتراک گذاری نتایج پژوهشی و پوستر در اختیار محققان ، دانشجویان ، اساتید و پژوهشگران قرار می گیرد.

 

هدف از برپایی سالانه  کنگره  علوم اعصاب  استفاده از دانش این رشته برای کمک به حل مشکلات حوزه سلامت و همچنین ارتقای توانایی های شناختی آحاد مردم عنوان شده است.

 

همزمان با برپایی این رویداد علمی ، دومین المپیاد دانشجویی علوم اعصاب بالینی و شناختی نیز برگزار و از تعدادی از پژوهشگران جوان حوزه های علوم اعصاب با اعطای جوایز "اهوازی" توسط انجمن علوم اعصاب ایران با حمایت ستاد علوم شناختی سالیانه تقدیر خواهد شد. این جایزه که به یاد پزشک بزرگ ایرانی قرن چهارم هجری بنام جایزه اهوازی نامگذاری شده است به سخنرانان و ارائه دهندگان پوستر در این مسابقات تعلق می گیرد.  

 

از سوی دیگر امسال برای دومین دوره ، سه جایزه ویژه از طرف انجمن علوم اعصاب ایران علاوه بر جایزه اهوازی به ارائه دهندگان مقالات ، آثار هنری و نیز پایان نامه برتر نیز ا اعطا خواهد شد.

 

فراخوان مقاله هشتمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی از ابتدای مرداد آغاز و تا سی مهرماه جاری ادامه دارد.

 

اساتید ، متخصصان ، پژوهشگران ، کارشناسان و علاقمندان می توانند برای ثبت نامه و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.bcnc.ir مراجعه کنند.

 

هشتمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و شماری دیگر از مراکز علمی ، تخصصی و دانشگاهی ، توسط مرکز تحقیقات سلولی و مولکولی دانشگاه علوم پزشکی ایران و انجمن علوم اعصاب ایران از بیست و هفتم آذرماه امسال و به مدت سه روز در مرکز همایش های بین المللی رازی ادامه می یابد.

 

نظر شما