پارک علم و فنآوری دانشگاه تهران دومین کافه فن آوری های همگرا با محوریت علوم شناختی برگزارمی کند

تاریخ : 1398/10/09

تعداد بازدید : 413

5 امتیاز از 2 رای

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران دومین کافه فن آوری‌های همگرا (NBIC) را با محوریت علوم شناختی (Cognitive Science) و با هدف شناسایی فرصت‌ها و چالش‌های موجود در حوزه فن آوری‌های شناختی و معرفی آخرین دستاوردهای علمی در این حیطه در ایران را با پتانسیل کارآفرینی برگزار می کند.

معرفی و شناسایی استارتاپ‌های حوزه‌ فن آوری‌های شناختی، بررسی نقش سازمان‌ها و نهادهای سیاست گذار در توسعه‌ اکوسیستم کارآفرینی حوزه شناختی و روش‌های توسعه‌ شبکه اکوسیستم شناختی و کارآفرینی کشور از دیگر اهداف دومین کافه فن آوری های همگرا عنوان شده است.

 

در دومین  کافه فن آوری های همگرا که  بدنبال استقبال فراوان از اولین دوره آن برگزار می شود، "وحید نجاتی"، دکترای علوم اعصاب شناختی و عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی، "تارا رضا پور" دکترای روانشناسی شناختی، و عضو مؤسسه آموزش عالی علوم شناختی، "سینا شفیع زاده" کارشناس ارشد روانشناسی شناختی هم‌بنیان‌گذار و مدیر ارشد بازاریابی نظربازار و نیز "احمد آذرسا" مدیر اجرایی شتاب دهنده هوش مصنوعی "همتک"  سخنرانی می کنند.

 

از دانشجویان، اساتید، صاحبان ایده، شتاب دهنده‌ها، دست اندرکاران ، سرمایه گذاران و فعالان حوزه علوم شناختی برای شرکت دردومین کافه فن آوری های همگرا دعوت شده است .

 

دومین کافه فن آوری‌های همگرا (NBIC)  از ساعت پانزده تا هفده روز یازدهم ماه جاری در محل پارک علم و فن آوری دانشگاه تهران برگزار می شود.

 

نظر شما