آکادمی بین المللی Neuromatch مدرسه تابستانی مجازی برای محققان حوزه علوم اعصاب محاسباتی برگزار می کند

تاریخ : 1399/02/15

تعداد بازدید : 789

5 امتیاز از 6 رای

آکادمی بین المللی Neuromatch در نظر دارد برای ارتقای سطح دانش و مهارت دانشجویان، اساتید و محققان و گسترش فعالیت های مشترک تحقیقاتی ، مدرسه تابستانی مجازی برگزار کند.

در این مدرسه تابستانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی و مدت سه هفته از ۱۳ تا ۳۱ جولای سال جاری میلادی برگزار می شود، مباحث آنالیز محاسباتی و شبیه سازی داده های نورانی با حضور یک تیم فعال آموزش داده می شود.

 

گروه تدریس در این مدرسه تابستانی آکادمی بین المللی  شامل اساتیدی برای هدایت پروژه های کارگاه، تدریس یاران و همچنین اساتید پیشکسوت برای تعداد محدودی سخنرانی می شود. این کارگاه بین المللی بوده و بسیاری از کشورهای جهان در آن سهیم هستند. 

 

کلاس ها ی این مدرسه تابستانی در سه محدوده ی زمانی/جغرافیایی برگزار می شوند و در اعضای آکادمی افرادی حضور دارند که  به زبان های مختلف مسلط هستند تا بتوانند در جهت کیفیت بهتر تدریس تلاش کنند.

 

از علاقه مندان به شرکت در این مدرسه ی تابستانی خواسته شده است برای استفاده از کلاس های این کارگاه آموزشی و پیوستن به دوره های آموزشی این  آکادمی، در این مدرسه تابستانی ثبت نام کنند. 

 

 مهلت ثبت نام در این مدرسه تابستانی تا 7 ام ماه مه تعیین شده است و دانشجویان، اساتید و محققان برای اطلاعات بیشتر به وبسایت Neuromatch  به آدرس   https://neuromatch.io/academy مراجعه نمایند.

 

فرم ثبت نام دانشجویان ، تدریس یاران و ثبت نام اساتید در این دوره آموزشی  در آدرس های پیوست قابل مشاهده و مطالعه است.

 https://docs.google.com

 

فرم ثبت نام تدریس یاران:

  https://docs.google.com

 

 

 فرم ثبت نام اساتید: 

https://docs.google.com

نظر شما